Wwe 2k17 Nxt Edıtıon

Uygun Fiyat0

396.00 TL 440.00 TL

En İdeal Site: aralgame.comaralgame.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: aralgame - 396.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 18:49 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Wwe 2k17 Nxt Edıtıon Gerçek Dövüş Oyunu Sizi Bekliyor

                Wwe 2k17 Nxt Edıtıon oyun konsolları arasında çözünürlüğü yüksek grafiği sayesinde oyunculara harika oyun keyfi sunuyor. Tüm oyunlar arasında başarısını koruyarak şampiyon unvanı alarak müthiş bir geri dönüş yapıyor. Çoklu oyuncuyla oynama, harika grafik tasarımı, en ilginç taktilerle rakibi yenme gibi özelliklerle güncellenmiş bir şekilde karşınıza çıkıyor. PS4 formatına sahip olduğu için oyun en büyük dövüş oyunları arasında yer almaktadır. Harika bir dövüş oyunu deneyimi yaşamak için gerçek hayatta olduğu gibi keyifli oyun deneyimi yaşayacaksınız. Harika bir oyun deneyimine sahip olmaktadır.

Wwe 2k17 Nxt Edıtıon ile oyun dünyasında yerinizi alın ve rakibinize karşı en ilginç yöntemlerle rakibinizi alt edin. Zorlu rakiplerle karşılaşacağınız için önceden deneyim sahibi olmalısınız. Çünkü tehlikenin hangi yöntemlerle ve nasıl çıkacağı bu oyunda belli değil. Tamamen tecrübenizi ve yeteneklerinizi kullanarak rakibinizi yenmeye çalışın.  Wwe 2k17 Nxt Edıtıon ile oyun dünyasında galibiyeti elden bırakmamayı ve şampiyonluğu sürdürmeye çalışacaksınız.

Wwe 2k17 Nxt Edıtıon Oyun Özellikleri

  • Wwe 2k17 Nxt Edıtıon PS4 formatına uygun bir oyun
  • Wwe 2k17 Nxt Edıtıon çoklu oyuncu sayısına sahip bir oyun
  • Wwe 2k17 Nxt Edıtıon spor oyunları arasında alt türe sahip bir oyun
  • Wwe 2k17 Nxt Edıtıon İngilizce dil desteğine sahip bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

WWE 2K17 – NXT Edition Trailer | PS4

WE ARE NXT! Immerse yourself into the groundbreaking world of NXT and celebrate the future of sports entertainment with the NXT Edition of WWE 2K17! www.wwe.2k.com.

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR