WWE 2K15

Uygun Fiyat-1

84.80 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 84.80 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 06:36 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
-1
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

WWE 2K15 Gerçek Spor Deneyimi

WWE 2K15 gerçek karakterlerle karakter yaratın ve oyunu keyifli bir şekilde oynayın. Yüz ve vücut tanıma teknolojisi sayesinde gerçekçi bir spor oyunu yaşayın. Yeni hareket özellikleri sayesinde diğer video oyunlarına oranla daha fazla oyun keyfi yaşayın. Yönetme gücü tamamen size ait olduğu için istediğiniz oyuncuyu istediğiniz şekilde yönetin ve daha fazla tecrübe kazanın. Oyunu tek başınıza oynayarak tecrübe kazanın. Her bir sesi duyun ve gelen çağrıları dinleyin.

WWE 2K15 ile bugüne kadar oynanan en gerçekçi oyunu oynayın. Hayranlarınızın oyun programlarında gördüklerini yaşamalarına sağlayın ve her zorlu rakibe karşı önlemlerinizi alın. Güncellemeler sayesinde yeni taktikleri kullanın. TAKE güvencesi sayesinde oyunu otantik bir şekilde oynayın ve seviyenizi yükseltmeye çalışın. Yeni yöntemler uygulayarak rakibinize karşı önlemleri önceden alın ve en gerçekçi WWE Süperstar deneyimi yaşayın. PS4 oyun konsolu sayesinde oyunu hafif kollar ile oynayın ve yorulmadan rakibinize diş çıkararak galibiyetliğinizi korumaya çalışın. WWE 2K15 ile her türlü taktiği kullanın ve rakibinize fark atın.

 WWE 2K15 Oyun Özellikleri

  • WWE 2K15 PS4 formatına sahip bir oyun
  • WWE 2K15 İngilizce dil desteğine sahip bir oyun
  • WWE 2K15 18 yaş ve üzeri uygun olan bir oyun
  • WWE 2K15 spor türleri arasında yer alan bir oyun
  • WWE 2K15 çoklu oyuncuya sahip bir oyun
7.5 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

WWE 2K15 FEEL IT Trailer | PS4

Check out the trailer for WWE 2K15! http://wwe.2k.com.

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR