World Rally Championship 6

Uygun Fiyat0

162.00 TL 180.00 TL

En İdeal Site: aralgame.comaralgame.com
En İyi Fiyat
Son fiyat güncelleme tarihi: 01/12/2020 06:20 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

World Rally Championship 6 Vites Yükseltiyor

World Rally Championship 6 oldukça güçlü bir slogan ile geliyor. Yarış pistlerinde yarışın kaderini araç belirlerken ralli pistlerinde kader şoför’ün ellerinde yer almaktadır. Daha sloganı duyduğunuz an aklınızdan pek çok özel ana tanıklık edeceğiniz canlanıyor. Fakat mükemmeli görmek için World Rally Championship 6 dünyasında merhaba demeniz gerekiyor. Oyun son derece kaliteli görsel ayrıntılar ve sesler ile donatılmış durumda. Zira ilk gaza bastığınız andan frenle bir yere çarpma sesine kadar olağan üstü işlenmiş bir yapıt.

World Rally Championship 6 size suni sesler vaat etmiyor. Son derece kaliteli bir stüdyo da hazırlanan oyun, Gerçek kaza sesleri ve gerçek motor sesleri kaydedilerek oluşturulmuş bir yapıt. Ralli severler için oyunun bir yapıta dönüştüğünü söylemek iddialı olmayacaktır. Oyunda 11 özel parkur bulunuyor. Oyunda etaplar özenle ele alınmış durumda. Ayrıca çevrim içi dünyaya katılıp yarışmak da mümkün oluyor. İki oyuncunun aynı anda tek konsolda tek pist içinde yarışması da mümkün olabiliyor. Bu yönü ile bakıldığında arkadaşınızla ya da bir yakınınızla bu heyecanı yakalamanız mümkün olacak.

World Rally Championship 6 Oyun özellikleri

  • World Rally Championship 6 playstation 4 platformu için hazırlanmış bir oyun
  • World Rally Championship 6 İngilizce dil kullanımının mümkün olduğu bir oyun
  • World Rally Championship 6 Network turnuvalara ve yarışlara katılmanın mümkün olduğu bir oyun
  • World Rally Championship 6 7 yaşından büyüklerin oynamasına uygun bir oyun
  • World Rally Championship 6 Yarış ve spor kategorisi için uygun bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

WRC 6 Official Trailer (PS4 / Xbox One / PC)

Subscribe HERE and NOW ➜ https://goo.gl/cCKbtA The BEST GAMES are here ➜ https://goo.gl/1sXosC WRC 6 Official Trailer Release date : March 17 on PS4, Xbox One and PC / Steam © 2017 -...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR