Wolfenstein II: The New Colossus

Uygun Fiyat+7

99.50 TL 266.00 TL

En İdeal Site: durmaplay.comdurmaplay.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: durmaplay - 99.50 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 18:57 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
7
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Naziler ile Büyük Savaşa Hazırlanın

                Dünya savaş tarihinin en görkemli savaşlarından biri olan İkinci dünya savaşının fitilini ateşleyen Naziler paralel bir evrende savaşı kaybetmeyip ayakta kalmayı başarmış durumda. Tam bu karmaşanın içinde başladığınız oyun sizi sınırlarınızı ve sabrınızı sorgulamayı vaat ediyor. Hikayede gözünü açtığınız Kuzey Amerika da Nazi işgalinin en hareketli dönemi yaşanmakta.

Roswell de Neler Oluyor?

                Amerika’nın en sansasyonel şehirlerinden olan Roswell New Mexico’da yer alan küçük bir bölge olsa da dünyanın gözü kulağı bu bölgede. Ufo araştırmalarının da merkezine dönüşen bölge de Amerikan güçleri direnişe devam ediyor. Bölge çok önemli zira bütün teknoloji sırları bu bölgede saklanıyor. Oyuna başladığının bölge olan New Mexico’dan sonra Manhattan ve New York’a uzanan yolculukta bir an olsun aksiyonun düşmediği oyunda Nazilere karşı direnişte aktif rol alıyorsunuz.

Yapay Zeka Sizi Çok Zorlayacak

                Nazi güçleri sizi son derece zorlarken geliştirilmiş olan yeni silahları ile başa çıkmanız gerekiyor. Karşınızda yer alan karma ordu içinde siber güçlerin büyük çoğunluk göstermesi sizi en çok zorlayacak konular arasında yer alıyor. Eğer silahınız size yeterse bu mücadele de yerinizi mutlaka almanız gerekiyor.

Oyun Özellikleri

  • Oyun 1 karakter kontrolü üzerine kurulmuş bir dünya da geçiyor.
  • Bağlantı ya da takım savaşı modu oyunda yer almıyor.
  • 1080p Özelliğe sahip ekranlarda oyun oynanmak için uygun.
7 Genel Puan

Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Wolfenstein II: The New Colossus – Strawberry Milkshake

Mmm, the strawberry milkshake. A delicious summer treat so refreshing, it's considered to be a “favorite American thing” to one particular Nazi Kommandant, who decided to pick one up at...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR