WATCH DOGS 2 GOLD EDT

Uygun Fiyat0

199.00 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 06:10 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Watch Dogs 2 Gold Edition Özgülüğe Adım Atın

Watch Dogs 2 Gold Edition kurgusal bir dünya da olağan üstü bir maceraya sizi davet ediyor. Oyun son derece geniş bir harita üzerine kurulmuş bir yapıt. San Francisco da Bay Arena bölgesinde yaşanan hikaye de hem bölgeyi öğrenmeniz hem de soluksuz bir maceraya atılmanız mümkün oluyor. Tüm şehrin güvenliğini ve alt yapı hizmetlerinin üzerinde kurulu olduğu CtOs 2.0 yanlış kişilerin eline geçmiştir. Hikaye de işletim sisteminin sahip olduğu tahmin yöntemi sayesinde suçlular henüz suç işlemeden tespit edilirken sistemin hacklenmesi bir anda kahramanımızı aranan bir potansiyel suçluya dönüştürmüştür.

Watch Dogs 2 Gold Edition da karakterimiz sistemi tamamen devre dışı bırakmaya çalışırken sizde bu eşsiz macera da kendisine eşlik edeceksiniz. Son derece geniş bir ağ yapısına sahip olan sistem her yerde sizi kovalarken aynı zamanda sahip olduğunuz geniş silah seçenekleri ile şehrin polisleri ve hackerlar çeteleri ile çetin bir savaşa girişeceksiniz. Watch Dogs 2 Gold Edition size Drone’dan Vinçlere kadar çok geniş bir ekipman kullanım ayrıcalığı sunuyor. Bu ekipmanlar ile maceranızda görevlere katılacak ve hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Watch Dogs 2 Gold Edition Oyun Özellikleri

  • Watch Dogs 2 Gold Edition Playstation 4 platformuna uygun bir oyun
  • Watch Dogs 2 Gold Edition 3 boyut VR teknolojisinin yer almadığı bir oyun
  • Watch Dogs 2 Gold Edition İngilizce alt yapıya sahip bir oyun
  • Watch Dogs 2 Gold Edition Tek oyuncunun oynamasının mümkün olduğu bir oyun
  • Watch Dogs 2 Gold Edition 18 yaşından küçükler için uygun olmayan bir oyun
  • Watch Dogs 2 Gold Edition Aksiyon ve macera kategorisine uygun bir oyun
7.5 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Watch Dogs 2 Trailer: Cinematic Reveal - E3 2016 [US]

Watch the first-ever look into the new Watch_Dogs 2. Set in the birthplace of the tech revolution, the San Francisco Bay Area, Watch_Dogs 2 explores a new reality where an interconnected city...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR