Uncharted: Kayıp Miras

Uygun Fiyat0

110.25 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 110.25 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 28/11/2020 11:36 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Chole Frazer Artık Geri Dönüyor

                The Last of Us ve Uncharted 4 gibi son derece kült bir oyunu ortaya çıkarmayı başaran yapımcı bu kez Uncharted ile dönüş yapmış durumda. Dönüş diyoruz çünkü gerçekten tam manası ile şirket kaldığı yerden devam ediyor. Bu kez aksiyon ve tehlike ile burun buruna gelmenize neden olacak oyunda aradığınız pek çok şey bir arada. Tehlikenin bir an olsun kesilmediği oyunda maceraya Hindistan da başlayacaksınız.

Kültürü ve yaşam tarzı ile her zaman farklı ve özel bir nokta olan Hindistan da antik dönemden kalan kutsal eserlerin sürekli olarak kutsal ibadethanelerden çalınıp satılmasına karşın önlem alınamayınca yardıma Chole Frazer koşuyor. Fakat bu kez bir de yardımcısı var. Hikayede kendisine eşlik eden Nadine Ross ile bu hırsızlığa son vermek için hayatlarının mücadelesine girişiyorlar.

Hindistan da dağlar ve vadiler yanı sıra mağaralarda bitmeyen bir aksiyonun içinde yer alacak ikili son derece tehlikeli görevler ile kendilerini sınayacaklar. Karakteri kullanan kişi için ise işler son derece zor olacak. Zira oyuncuyu hayatta tutmak ve bu zorlu yaşam mücadelesinden çıkmak büyük başarı gerektiriyor

Oyun Özellikleri

  • Tek oyuncu modu ile bir oyun deneyimi yaşamak mümkün.
  • 2 ila 10 kişi ile ağ üzerinden oyuna katılmak mümkün oluyor.
  • Takım savaşları oyun içinde yer almakta.
  • Ayrıca hikaye de iki kişinin oynama modu da yer alıyor.
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

UNCHARTED: The Lost Legacy - Launch Trailer | PS4

https://www.playstation.com/en-us/games/uncharted-the-lost-legacy-ps4/ Watch the launch trailer for UNCHARTED: The Lost Legacy—a new game from acclaimed developer Naughty Dog coming August...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR