Tomb Raider Underworld

Uygun Fiyat+8

24.90 TL 100.00 TL

En İdeal Site: durmaplay.comdurmaplay.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: Durmaplay - 24.90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 25/01/2022 16:49 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
8
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Tomb Raider Underworld Macera Devam Ediyor

                Tomb Raider Underworld oyun dünyasının içinde yer alan önemli klasik serilerden biri olma özelliğini hala devam ettiriyor. Xbox 360 Platformu için özel hazırlanmış olan oyunda macera ve aksiyon bir an olsun kesilmiyor.Lara Croft oyun dünyasının en çok ilgi gören karakterlerinden biri olma özelliğini Tomb Raider Underworld serisi ile de devam ettirecek. Çünkü oyunda oldukça önemli yenilikler ve değişiklikler yer alıyor.

Tomb Raider Underworld 12 yılın ardından son derece önemli bir değişikliğe giderek oyun motorunda köklü değişikliklere gitmiş durumda. Artık Lara Croft çok daha başarılı dokunuşlar ve zemin temasları ile bizleri karşılıyor. Ayrıca geçmişe oranla %70 oranında arttırılmış bir görüntü kalitesi de sunan oyunda Lara Croft netleşmiş yüz ve beden hatları ile öne çıkıyor. Cristal Dynamics’e ait stüdyolarda oluşturulan oyunda artık çok daha seri ve atak bir karakter yer alıyor.

Tomb Raider Underworld daima eleştiri aldığı konulardan biri olan oyunda gizemin çok fazla olması ve savaş sahnelerinin yetersiz olması sorunu da bu oyun ile birlikte değişecek konular arasında yer alıyor. Çünkü Tomb Raider Underworld değişen savaş motoru ile birlikte FPS görünümüne kavuşmuş durumda. Oyunda Lara Croft çok daha hızlı ve kararlı hareketler yaparken düşmanlarını çok daha çevik hareketler ile etkisiz hale getiriyor. Tabi oyunun olmazsa olmazı olan gizemleri çözmek ve sırları aydınlatmak oyunun karakterinde yer almaya devam eden özelliklerden biri.

Tomb Raider Underworld Dövüş Sistemi

Tomb Raider Underworld oyununda dövüş sistemine son derece önem verilmiş durumda. Artık oyun içinde yakın dövüş sahneleri çok daha incelikle ele alınmış durumda. Lara Croft fiziki olarak çok daha güçlü. Artık böcekleri ezebilir ve düşmanlarınıza tekmeler yağdırabilirsiniz. Ayrıca çevrede yer alan nesneleri de düşmanlarınıza fırlatmanız ve bu şekilde etkisiz hale getirmeniz mümkün.

Tomb Raider Underworld Oyun Özellikleri

  • Tomb Raider Underworld Xbox 360 platformu için uygun bir oyun
  • Tomb Raider Underworld 3 Boyut desteği oyunda yer almıyor.
  • Tomb Raider Underworld İngilizce destekli bir oyun
  • Tomb Raider Underworld 18 Yaşından küçüklerin oynaması için uygun olmayan bir oyun
  • Tomb Raider Underworld Aksiyon ve Macera kategorisine uygun bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Tomb Raider Underworld Xbox 360 Trailer - Launch Trailer

None.

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR