The Inpatient

1
Overall score:
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: oyunbufem - 74.20 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 19:04 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

The Inpatient hakkındaki bütün bilgiler;

Gözlerinizi açın ve üzerinizde iz bırakacak dehşet dolu bir psikolojik korku oyununa hazır olun. Oldukça ses getiren bir PS4 oyunu olan Until Dawn’daki oldukça korkutucu olayların tam tamına 60 yıl öncesinde geçen oyunda, gözünüzü yaşadıklarınızdan habersiz olarak bir tıbbî merkezde açıyorsunuz. Çok garip ve tüyler ürpertici bu mekanda keşife çıkıyorsunuz. Blackwood Pines adı verilen Sanatoryum‘da neden tutsak kaldığınızı ve tuzağa düştüğünüzü öğrenmek ve tesisin en kuytu köşelerinde gizli saklı olan hatta kanınızı donduracak olan bir komployu keşfetmek tamamen sizin elinizde.

Tüyler ürperten bu oyunun grafikleri de oldukça iyi. Ayrıca yenilikçi ses kontrolleri de karakterinizin ne isterseniz onu söyleyeceği anlamına gelmekte. Bu kadar iyi bir oyuna rahatça para yatırabilirsiniz biz kefiliz.

Kim olduğunuzu ve neden burada bulunduğunuzu keşfederken bulacağınız farklı sonlara yol açacak olan bir hikâyede kendinize göre seçimler yapın. Hafızanıza bile inanamayacağınız bir dünyada, başka birine nasıl inanabilirsiniz ki?

7.8 Genel Puan

Grafikler
8
Senaryo
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR