THE ELDER SCROLLS ONLINE: MORROWIND

Uygun Fiyat0

185.00 TL

En İdeal Site: epttavm.comepttavm.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: epttavm - 185.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 01/12/2020 05:49 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

The Elder Scrolls Online Morrowind, çevrimiçi ödüllü rol yapma oyunu. Bu oyunda Morrowind’e dönüşeceksin. Yok olmanın eşiğinde olan Morrowind’e yardım etmek senin elinde. Onu ölümcül Daedric tehlikesinden kurtarmak için bilinmedik yolları denemeli ve ona yardım etmelisin. Bu nedenle volkanik Ashlands’dan başlayarak efsanevi mekânlara, mantar kaynayan ormanlara doğru yol almak için yolculuğa çık. Vivec City’yi çarpmak üzere meteordan kurtarmak için yarı tanrının güçlerini geri kazanmasına yardım et.

                The Elder Scrolls Online Morrowind, oyunda savaş ayısını yoldaşların arasına kat ve yepyeni doğal büyüden faydalan. Ayrıca Morag Tong’un elit üyelerinden birisine yardım et. Bir suikastçıyla işbirliği yap ve o suikastçı de sana ölümcül siyasi entrikalara karşı yol göstersin. Güncellenmiş yeni özellikler sayesinde 4v4v4 Pvp savaş meydanları sayesinde savaşı Ashlands’e taşı ve oyunu zorlu mücadeleler karşı gelerek kazanmaya çalış. Morrowind’i kurtararak Vivec City’i meteordan kurtar. Böylece savaş meydanlarında birlik içinde dövüşün ve zaferi kazanın. Bu yüzden rolünüzü son derece iyi oynayın ve taktiklerinizle zaferi kazanmaya çalışın. Böylece yapmış olduğunuz roller ve geliştirmiş olduğunuz taktikler sayesinde Morrowind’i Daedric tehlikesinden kurtarın.

The Elder Scrolls Online Morrowind Genel Oynanışı

                The Elder Scrolls Online Morrowind oyununda amacınız her türlü zorlu mücadeleye karşı Morrowind’i kurtarmak ve Vivec City’ti meteor tehlikesinden kurtarmak olacaktır.. Yakalanmış olduğu Daedric tehlikesinden kurtarmak için en yeni stratejilerinizi geliştirin. Efsanevi yolculuğa çıkın ve bilinmedik yolları deneyerek Morrowind’i ölümcül Daedric hastalığından kurtarın. Suikastçıyla işbirliği yap ve oda sana yardım ederek, ölümcül siyasi entrikalara karşı yol göstersin. Savaşı Ashlands’e taşı ve zorlu mücadeleyle baş ederek galibiyetliğini göstermeye çalış.

The Elder Scrolls Online Morrowind Oyun Özellikleri

  • The Elder Scrolls Online Morrowind, rol yapma otun türüne uygun oyun,
  • The Elder Scrolls Online Morrowind, PS4 formatına uygun oyun türü
  • The Elder Scrolls Online Morrowind, İngilizce dil desteğine uygun oyun türü
  • The Elder Scrolls Online Morrowind, 18 yaş ve üzer, herkes için uygun oyun türü
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

PS4 - The Elder Scrolls Online : Morrowind Official Trailer

Subscribe Now ➜ http://bit.ly/WeLove-Playstation The Best PS4 Games are HERE ➜ http://bit.ly/Ps4-Games Subscribe now to catch the best PlayStation 4 (PS4) / PlayStation 4 Pro (PS4 Pro)...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR