THE CREW ULTIMATE EDITION

Uygun Fiyat0

134.90 TL 280.00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 134.90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 28/11/2020 10:25 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

The Crew Ultimate Edition İle Polis Peşinizde

                The Crew Ultimate Edition bir yarış oyunundan fazlasını sizlere sunmak için geliyor. Son derece gelişen konsol oyun görselleri ve oyun kapasiteleri düşünüldüğünde üst düzey bir yarış ve suç oyunu oynamak istiyorsanız ilk tercihiniz kesinlikle The Crew Ultimate Edition’dan yana olmalı. Oyun size son derece geniş çevrim içi bir dünyanın anahtarını sunuyor. Bu dünya da ne mi var? Yarış, Suç ve polisler hatta çok daha fazlası ile aynı anda mücadele etmeniz gerekecek. Oyun da olağan üstü bir harita kapasitesi mevcut Amerika Birleşik Devletlerinde hemen hemen her noktayı ziyaret edeceğiniz oyun boyunca bir an olsun heyecan bitmiyor.

The Crew Ultimate Edition hiçbir zaman yalnız kalmayacaksınız parolası ile yola çıkan bir yapım. Bu nedenle oyunda son derece geniş haritaya ek olarak çevrim içi oyuncu sayısı da sizleri bekliyor. Oyunu diğer yarış oyunlarından farklı kılan bir takım savaşı içinde geçmesi. Dört kişilik takımlar halinde oynadığınız oyunda hem polisler ile kıyasıya bir mücadele verirken hem de diğer yarışçılar ile bir mücadele vermeniz gerekecek. Oyun size aracınızı geliştirme ve yenileme şansı sunuyor. Bu sayede aracınız ile yapacağınız yolculuklarda her yarışa kazandığınız puanları da kullanarak daha güçlü katılmanız mümkün.

The Crew Ultimate Edition Oyun Özellikleri

  • The Crew Ultimate Edition playstation 4 Platformu için uygun bir oyun
  • The Crew Ultimate Edition İngilizce dil desteğine sahip bir oyun
  • The Crew Ultimate Edition online oynamanın mümkün olduğu bir oyun
  • The Crew Ultimate Edition 13 yaşından büyüklerin oynamasına uygun olan bir oyun
  • The Crew Ultimate Edition Yarış kategorisi için uygun bir oyun
7.5 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

The Crew – Launch Trailer | PS4

The Crew is finally here. With the massive re-creation of the United States now open for the exploring, drivers everywhere are stockpiling their new cars, customizing them and taking these...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR