TEKKEN 7 COLLECTOR EDITION

Uygun Fiyat0

630.00 TL 700.00 TL

En İdeal Site: aralgame.comaralgame.com
En İyi Fiyat
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 18:11 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Tekken 7 Collector Edition Kanlı Dövüşlere Hazır Oyun

                Tekken 7 Collector Edition oyun platformunda dövüş söz konusu olduğunda akla ilk gelen Tekken serisine ait bir yapım. Oyunun genel konusunu artık dünya da bilmeyen kalmadı. Değim yerindeyse artık herkesin bir favori karakteri var. Dövüşçü karakterlerini yanı sıra oyunculara ait görünümlerin de ezbere bilindiği seri de yeni bir yapım daha ortaya çıkmış durumda. Tekken 7 Collector Edition oyunu özleyenler için bir daha ele alınmış bir yapım.

Tekken 7 Collector Edition bu kez dövüş serisinde yapımı biraz daha farklı bir şekilde ele almış durumda. Mishima gurubuna karşın vereceğiniz dövüş mücadelelerinde hem dünya da bir numara olmaya doğru ilerlerken, Hem de tüm bu dövüşlerin neden yapıldığına, Neden gerekli olduğuna dair sır perdesini aralamış olacaksınız.

Tekken 7 Collector Edition engine 4 oyun motoruna sahip olan Tekken 7 Collector Edition son derece başarılı grafikler sunuyor. Dövüş sahnelerin ve geçişlerin son derece başarılı bir şekilde işlendiği oyunda sadece insanlara karşı değil makinelere karşı da dövüşlere katılacaksınız. Özel güçleri ve özel savunmaları ile Tekken 7 Collector Edition bir dövüş oyununda arayacağınız her türlü ayrıntıyı sunacak.

Tekken 7 Collector Edition Oyun Özellikleri

  • Tekken 7 Collector Edition Playstation 4 platformu için uygun bir oyun
  • Tekken 7 Collector Edition İngilizce alt yapıya sahip bir oyun
  • Tekken 7 Collector Edition AAA hit Puanına sahip bir oyun
  • Tekken 7 Collector Edition Çoklu oynamanın mümkün olduğu bir oyun
  • Tekken 7 Collector Edition 15 yaşından küçükler için uygun olmayan bir oyun
  • Tekken 7 Collector Edition Dövüş kategorisinde yer alan bir oyun
  • Tekken 7 Collector Edition Namco Bandai imzası ile piyasa da yer alan bir oyun
7.5 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

PS4 - Tekken 7 Trailer (E3 2016)

Checkout the extended trailer for Tekken 7! Subscribe Now ▻ http://bit.ly/WeLove-Playstation The Best PS4 Games are HERE ➨ http://bit.ly/Ps4-Games PS4 - Tekken 7 Trailer (E3 2016) Release...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR