Super Lucky’s Tale

Uygun Fiyat0

85.00 TL

En İdeal Site: microsoft.commicrosoft.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: microsoft - 85.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 04:58 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Sevimli Yolculuğa Hazır Olun

                Super Lucky’s Tale her zaman iyimserliği ve sevimliliği ile öne çıkmış karakteri ile biliniyor. Oyun her ne kadar çocuklar için tavsiye edilenler arasında yer alsa da oyunu oynayan son derece geniş kitlede yetişkin olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Macera da kendi benliğini keşfedip içsel gücünü arayan sevimli Super Lucky’s Tale macera da Book Of Ages’ı Jinks isimli kötülükten kurtarmaya çalışıyor.

Sabrınızı Zorlayan Karnaval Görevleri

Super Lucky’s Tale oyunu sizi tamamen bir boşluğun içine atmıyor. Bunun yerine size daima yeteneklerinizi ve reflekslerinizi sınama şansı tanıyor. Bu sayede oyunda olan konsantrasyonunuz bir an olsun azalmayacak. Oyun son derece renkli bir dünya üzerine inşa edilmiş durumda. Bu nedenle oyunda hareketin bir an bile eksilmediğini söylemek doğru olacaktır. Oyunda yemyeşil ve eğlenceli bir dünya çizilmiş olması oyuncuların özellikle çocukların hayal güçlerinin derinleşmesine neden olacak.

Oyun Özellikleri

  • Oyun tek kişi ile oynamaya uygun
  • Ağ bağlantısı ya da takım mücadeleleri yer almıyor.
  • 4K deneyimi için oldukça gerçekçi bir kaliteye sahip
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Super Lucky's Tale – E3 2017 – 4K Announce Video

Xbox One console exclusive. "Super Lucky's Tale" is a playground platformer for all ages. Join Lucky, the ever-optimistic, energetic, and lovable hero on his quest to find his inner strength...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR