STEEP

Uygun Fiyat0

98.00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 98.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 25/02/2018 15:43 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Steep İle Uçurumlardan Atlamaya Hazır Olun

                Steep aksiyon ve macera seven, fakat bu maceraya atılmaktan çekinenler için hazırlanmış bir oyun. Zira gerek konusu gerek mekanları ile normalin üzerinde bir beğeni kitlesine sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Sunduğu heyecan dolu dakikalar yüzünden anlık olarak nefes darlığı yaşamanız mümkün. Çünkü oyun sizi Alaska’nın zirvesinden alıp Alplerin yamaçlarından atlamaya davet ediyor. Oyun wingsuit ve Snowboard keyfini yanı sıra paraglide ile birleştirerek efsane olmanıza olanak tanıyor.

Steep pek çok özelliğe sahip. İsterseniz yalnız bir maceraya atılabileceğiniz gibi yeni ve size özel hareketler keşfedip karın keyfini doyasıya çıkara bilirsiniz. Oyun sosyalliğin ön planda olduğu bir yapıya sahip. Dünyanın her yanından yüzbinlerce kişinin oyunda yer aldığını düşündüğümüzde dilediğiniz zaman arkadaşlarınızı bu heyecana davet edebilir ve parkurun tadını birlikte çıkara bilirsiniz. Gerek görsel detaylar gerekse hareketli ayrıntıları ile öne çıkan oyun doğayı işlemesi ve yansıtması ile de son derece büyük beğeni topluyor.

Steep Oyun Özellikleri

  • Steep Playstation 4 platformu için uygun bir oyun
  • Steep 3 boyut desteğinin yer almadığı bir oyun
  • Steep İngilizce dil desteğinin yer aldığı bir oyun
  • Steep Network oyunun mümkün olduğu bir oyun
  • Steep Aynı anda iki kişinin tek konsolda oynamasını mümkün kılan bir oyun
  • Steep Spor kategorisi için uygun bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

PS4 - Steep Trailer (E3 2016)

Check out the official trailer for Steep on PS4! Subscribe Now ▻ http://bit.ly/WeLove-Playstation The Best PS4 Games are HERE ➨ http://bit.ly/Ps4-Games PS4 - Steep Trailer (E3 2016) Release...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR