STEEP WINTER GAMES EDITION

Uygun Fiyat+2

270.00 TL 300.00 TL

En İdeal Site: aralgame.comaralgame.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: aralgame - 270.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 18:12 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Steep Wİnter Games Edition, Alplerin ve Alaska’nın taze kalan ve hiç karların hiç son bulmadığı dünyada gezintiye çıkın. Böylece Dünya’nın en görkemli dağlarına kayaklarınızla meydan okuyun ve şampiyonluğa damganızı vurun. Oyunu ister solo ister oyuncularla oynayın. Böylece oynadığınız kişiyle yan yana inin. Arkadaşlarınızı oyuna davet edin ve arkadaşınız rotanızı takip etsin. Daha sonra tüm dünyaya meydan okuyarak en iyi performansınızı sergileyin. Çünkü dağlar keşfedilmeyi bekliyor. Böyle en iyi kıyafetlerinizi giyin, kemerlerinizi bağlayın ve en görkemli manzaralarla inişe başlayın.

                Steep Wİnter Games Edition ile özgürce gezinti yapın ve en iyi dağlık oyun alanınızı nasıl keşfedeceğinize karar verin. Kendi yolunuzu çizin ve muhteşem şekilde harika kayak keyfi yaşayın. Dağların arasından kolay bir şekilde geçmek için kayabilir, wingsuit, paraglide, snowboard gibi gizemli yolları seçin ve kısa sürede dağları sorunsuz bir şekilde aşın. Alplerin ve Alaska’nın sunduğu güzelliklerin keyfini çıkararak oyuna başlayın. Karlı arazileri, zorlu mücadeleleri, gökleri aşın ve bilmediğiniz gizemli yerleri keşfedin. Böylece başkalarıyla birlikte unutulmaz anlar yaşayın.

Steep Wİnter Games Edition Genel Oynanışı

                Steep Wİnter Games Edition ile adrenalin dolu deneyimleri diğer oyuncularla paylaşarak en iyi kayak keyfini yaşayın. Diğer oyuncuları ister takip edin ister birlikte oyunu oynayın. Şampiyonluk için büyük mücadeleyi tamamlayın. En çılgın hareketler için arkadaşlarınızla grup kurun ve inanılmaz hareketler sergileyerek oyunun tadını çıkarın. Ayrıca kişisel rekorunuzu geçmek için en iyi performansı sergileyin. Rotanızı belirleyerek puanlarınızı geçmeye çalışın ve arkadaşlarınıza meydan okuyun.

Steep Wİnter Games Edition Oyun Özellikleri

  • Steep Wİnter Games Edition, PS4 formatına uygun oyun
  • Steep Wİnter Games Edition, İngilizce dil desteğine sahip bir oyun
  • Steep Wİnter Games Edition, 2018 Kış Olimpiyatları için en güzel oyun
  • Steep Wİnter Games Edition, 3D desteği olmayan bir oyun
  • Steep Wİnter Games Edition, 13 yaş ve üstü herkes için uygun bir oyun
  • Steep Wİnter Games Edition, spor oyunları arasında yer alan oyun türü
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Steep: Road to the Olympics Expansion - World Premiere Trailer | E3 2017

https://www.playstation.com/en-us/games/steep-ps4/ Announcing Steep: Road to the Olympics Expansion! Get a look at the very first full Expansion to the world of Steep, featuring the new real-world...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR