Star Wars Jedi: Fallen Order

2
Overall score:
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: origin - 391.93 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 18:15 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Star Wars Jedi: Fallen Order bize ne anlatacak ve ne zaman çıkacak?

Star Wars Jedi: Fallen Order 15 Kasım 2019 tarihinde sevenleriyle buluşacak. Bu oyunun konusu ise; 3. ve 4. filmlerin arasındaki konu üzerine geçeçek. Ana karakterimiz olan Cal KestisCameron Monaghan tarafından canlandırılacak. Kestis, Star Wars izleyicileri hatırlarsa Klon Savaşları’nın en sonunda, İmparatorluk Padawan’ları öldürürken, İmparatorluğun elinden kurtulmayı başaran Padawan üyelerinden biriydi.
EA Play’de gösterilen 15 dakikalık oyunun demosunda ana karakterimiz Cal, Kashyyyk gezegeninin içinde, Inquisitor, Stormtrooper ve yeni Purge Trooper’lardan oluşan güçlü askeri birliklerle kıyasıya savaşıyor. Cal, droid gezegeninden olan arkadaşı BD-1‘i yolunu çıkan çeşitli engellerin üstesinden gelmek için kullanacaktır ve aynı zamanda robot Cal’i iyileştirme özelliğine de sahip bilgilendirmekte fayda var diye düşündük. Ayrıca Kashyyyk gezegenine özel ölümcül zehir barındıran örümcek benzeri yaratıklarla savaşması gerekiyor ana karakterimiz Cal Kestis’in. Respawn’un kurucusu ve yöneticisi Vince Zampella, demo sonrasında bizlere kısa bir “soru-cevap” anında bize oyunun tamamının bir “jedi hikayesi” olduğunu ve geçmişteki Star Wars oyunlarımızda olduğu gibi Light Side veya Dark Side seçeneklerinin olmayacağını belirtti biz oyun severlere.

Star Wars Jedi: Fallen Order’in sistem gereksinimleri;

Bu konu hakkında herhangi bir bilgi sahibi değiliz fakat oyunun 15 Kasım 2019 tarihinde çıkacağını düşünürsek bilgisayarınızın güçlü bir sistem özellikleri olması gerekiyor diye düşünüyoruz.

Birdahaki yazıda görüşmek üzere kendinize çok iyi bakın, sağlıcakla kalın 🙂

8 Genel Puan

Grafikler
8
Senaryo
8
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Star Wars Jedi: Fallen Order — Official Reveal Trailer

Cal Kestis—one of the last surviving members of the Jedi Order after the purge of Order 66—is now a Padawan on the run. Experience this all-new single-player ...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR