Star Wars™ Battlefront II

Uygun Fiyat+3

169.00 TL 310.00 TL

En İdeal Site: durmaplay.comdurmaplay.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: DurmaPlay - 169.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 25/01/2022 18:19 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
3
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Gerek Filmleri gerekse oyunlar ile tüm zamanlarda en çok başarı toplamış oyunlar arasında yer alan Star Wars serisi son üyesi olan Battlefront 2 ile oyun mağazalarındaki yerini almış durumda. Bu yönü ile bakıldığı zaman oyun severler özellikle de Starwars serisine ilgi duyanlar için son derece önemli bir haber olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Oyun inceleme ekibimiz oyunu sizler için aldı ve denedi; Oyun konusu üzerine yani hikayenin devam niteliği taşıyan bu hikaye dede ışın kılıçları lazer silahları ve teke tek düelloların sıklıkla yaşandığı bir savaş alanına sizleri davet ediyor. Starkiller Base alanında karşınıza çıkan tüm düşmanlarınız ile kıyasıya bir savaşa ışın kılıcınız ile atılabileceğiniz bu oyunda hikaye sizi Yavin 4 ormanına da taşıyor.

Eğer ben uzaya dönüp X-Wing ile First Order Star Destroyer’e direkt atak yapmak isterseniz yine starwars dünyasında hikayeniz sizin için hazır. Oyunda temsil ettiğiniz karakter ile bu dünya da hem takım görevlerinde hem de bireysel görevlerde çatışmalara ve iyiler ile kötülerin savaşına katılabilmeniz mümkün.

Oyun herkes için farklı özelliklere sahip karakterler sunuyor. Bu sayede tam olarak kendinize yakın hissetiğiniz karaktere ve onun güçlerine uygun macerealara atılabliyorsunuz. Karanlık güç ile bitmeyen bu iyi kötü savaşında karanlık güce karşı savaşabilir ve iyilerin galaksinin her köşesinde barış ve mutluluk içinde yaşamasına yardımcı olabilirsiniz.

7.5 Genel Puan
İnceleme Puanı

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR