STAR TREK BRIDGE CREW VR

Uygun Fiyat0

80.00 TL 260.00 TL

En İdeal Site: idefix.comidefix.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: idefix.com - 80.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 18:05 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Star Trek Bridge Crew Vr, Playstation VR gerektiren bir oyun. Sanal gerçeklik teknoloji sayesinde oyuncular Star Trek’in derinliklerine dalıyor. Sen ve arkadaşların oyunda U.S.S. Aegis ile seyahat edin ve harika bir oyun keyfi yaşayın. Oyunda büyük kısmı yok olmuş Vulkan halkına yeni bir dünya sunmak göreviniz olacak. Bu nedenle uzayın bilinmezliklerine dolu bir kesiminde keşif yapın. Federasyonun planları karşısında tehditler sizi beklemekte. Bölgede Klingon İmparatorluğunun faaliyetleri olduğundan dolayı tehditlere karşı kendinizi savunmanız gerekir.

                Star Trek Bridge Crew Vr ile taktiğini belirle ve bu taktiğini ekibinle birlikte uygulamaya koyarak görevi tamamlamaya çalış. Oyunda hedefine ulaşmak için bireysel taktiklerinden daha fazlasına ihtiyacın olacak. Bu nedenle güven, iletişim, grubunuzla sıkı çalışma sizin temel taşlarınız arasında yer almalıdır. Böylece geliştirmiş olduğunuz bilinmedik stratejileri uygulayarak ekibinizle birlikte galibiyete doğru adım atın.  Oyunda Kaptan, Çarkçı, Dümenci görevlerini üstlenecek bir ekip oluştur ve bu ekibinle plan yaparak Vulkan halkına yeni bir dünya sunmaya çalış. Fakat bunun için önce uzayın bilinmedik yerlerinde en ince keşifleri yapman gerekecek ve önünüze çıkan tehditlere karşı belirlediğiniz taktikleri uygulayarak Federasyonun planları karşısında bu tehditleri yenmeye çalışacaksınız.

Star Trek Bridge Crew Vr Genel Oynanışı

                Star Trek Bridge Crew Vr ile amacınız Vulkan halkına güvenilir yeni bir dünya sunmak. Oyunda Federasyon tarafından tehditlerle karşılaşacaksınız. Bu tehditleri stratejinizle yenmeniz gerekecek arkadaşlarınızla grup kurun ve her birine ayrı görevler verin. Gelecek olan tüm tehditlere karşı kendinizi koruyun. Uzayın derinliklerini keşfedin. Ekibinizle planlar yapın ve Vulkan halkına yaşanabilir bir dünya sunmaya çalışın.

Star Trek Bridge Crew Vr Oyun Özellikleri

  • Star Trek Bridge Crew Vr, PS4 formatına sahip oyun türü
  • Star Trek Bridge Crew Vr, İngilizce dil desteğine sahip oyun türü
  • Star Trek Bridge Crew Vr, Çoklu oyuncu sayısına sahip oyun türü
  • Star Trek Bridge Crew Vr, aksiyon oyunu için ideal, 18 yaş ve üstü için uygun bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
6.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Star Trek: Bridge Crew | Launch Trailer | PlayStation VR

In Star Trek: Bridge Crew, explore space in Virtual Reality as a member of the Federation and take place on the bridge in a Starfleet ship.

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR