SKYRIM VR

Uygun Fiyat+1

192.60 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 192.60 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 28/11/2020 10:39 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

SKYRIM VR, sanal gerçeklik için gerçek bir dünya oyunu oynayın. Muhteşem fantezi başyapıt ile sürükleyicilik yeniden yaratılıyor. Skyrim VR, fantezi başyapıtını derinlik ve sürükleyicilikle yeniden yaratın. Ejderhalarla dağları keşfedin. Açık dünyayı istediğiniz şekilde deneyimleyin.  Dawnguard, Hearthfire, Dragonborn eklentileriyle benzersiz bir oyun keyfi yaşayın. Uzun zamandır Tamriel’e geri dönmeyen ejderhalar tekrar geri dönüyor. Bu nedenle imparatorluğun geleceği pamuk ipliğine bağlanmış durumda. Bu nedenle imparatorluğun kaderi sadece sana bağlı. Her şey senin elinde.

 SKYRIM VR, imparatorluk için mücadelenizi sergileyin. Kendinize ait stratejinizle ejderhalardan kurtulmaya çalışın. Ejderhaların Tamriel’e geri dönmesi üzerine büyük maceralara atılın. Tam metrajlı gerçek bir açık dünya oyununa katılın. Emsalsiz bir ölçekle oyunu yeniden yaratan Skyrim Vr, ejderhalarla mücadele etmenizi ve imparatorluğu ele geçirmeniz için harika oyun deneyimi sunmaktadır. Gerçek oyunlar arasında yer alan bu oyunda sürükleyiciliği yeniden yaratın. Keşfedilmemiş dağları keşfedin ve dünyayı istediğiniz şekilde yönelterek oyunu en güzel şekilde deneyimleyin. Her şey sizin kaderinize bağlı olduğu bilinmedik basit stratejiler geliştirin. Oyunu yeniden kurun ve imparatorluk için her türlü mücadeleyi vermeye hazır olun.

SKYRIM VR Genel Oynanışı

                SKYRIM VR, imparatorluğu elinize geçirmek için ejderhalarla mücadele edin. En yeni güncel özellikler sayesinde kendinize ait stratejiler geliştirin. Dünyayı keşfederek ejderhalardan kurtulma yöntemlerini bulun. Keşfedilmemiş dağları keşfedin ve keşfetmiş olduğunuz yerlerde fanteziler sergileyerek oyuna renk katın. Amacınız büyük mücadele sonucu ejderhalardan kurtulmak ve imparatorluğu ele geçirmek olmalıdır. Gerçek oyunu keyfi yaşamak için içinde bulunduğunuz dünyayı en güzel şekilde yönetin ve zaferi kazanın.

SKYRIM VR Oyun Özellikleri

  • SKYRIM VR, metrajlı gerçek bir açık dünya oyunu sunan bir oyun
  • SKYRIM VR, PS4 formatına uygun olan sürükleyici bir oyun
  • SKYRIM VR, İngilizce dil desteğiyle muhteşem oyun hizmeti sunan bir oyun
  • SKYRIM VR, 18 yaş ve üzeri herkes için uygun olan bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

The Elder Scrolls V: Skyrim VR – PlayStation VR Gameplay Trailer | E3 2017

Dragons have returned to Tamriel, and this time they're even more magnificent. The ancient creatures who soared through the skies in The Elder Scrolls V: Skyrim will soon come to full life...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR