Resident Evil 2: Remake

3
Overall score:
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 212.90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 20:11 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

 

Resident Evil 2: Remake ile ilgili genel bilgiler;

Capcom tarafından geliştiren ve yayınlanan bu oyun hayatta kalma ve korku oyunu olarak biz oyun severlere sunuluyor. Oyuncular zombi felaketi anında Racoon City adı verilen bir şehirden kaçmaya çalışırken polis memuru Leon S. Kennedy ve üniversite öğrencisi Claire Redfield’i kontrol ediyorlar. Resident Evil 2: Remake, 1998 yılında çıkan Resident Evil 2 oyununun yeniden yapımıdır ve 25 Ocak 2019’da PS4, Windows ve XBOX ONE için çıkarılmıştır.

Resident Evil 2: Remake hikayesi;

Biraz da oyunumuzun hikayesinden bahsetmek isterim sizlere. 29 Eylül 1998’de Racoon City vatandaşlarının çoğu ilaç şirketi olan Umbrella tarafından gizlice geliştirilen T-Virüs aracılığıyla zombilere dönüştürüldü.

O akşam ise şehrin dışındaki benzin istasyonunda, ilk görev gününü geçiren ana karakterimiz Leon S. Kennedy, polis memuru kardeşi Chris’i arayan bir diğer ana karakterimiz olan üniversiteli Claire Redfield ile tanışır. Benzin istasyonunda bir sürü zombi vardır ve bu iki karakterimiz benzin istasonundan zar zor kaçmaktadırlar.

Şehrimizde geldikten kısa bir süre sonra, ısırılan bir tır şoförü ana karakterlerimizin aracına arkadan çarpar ve polis arabasıyla zombilerin arasına yan yatarak onları zombilerden ayırır. Len ve Claire, polis merkezine farklı zamanlarda gelmesine rağmen karakolu zombiler ve diğer canavarlar istila etmiştir. Bunlardan biri ise Umbrella şirleti tarafından hayatta kalanları öldürmek için gönderilen robot T-00’dır. İki ana karakterimiz bu lanetlenmiş şehirden kaçmaya çalışır fakat zombiler ve bazı çeşitli sebepler onların bir araya gelmesini engeller.

 

Resident Evil 2: Remake oynanış;

Oyuncular iki ana karakterimiz olan Leon ve Claire’den birini seçerek oyuna başlar. Oyuncu kimi seçerse ana hikayede buna bağlı olarak; alt noktalar, erişilebilir alanlar ve elde edilebilir öğelerde farklılıklar yaşanacaktır. Eğer oyunumuzda ilk hikayeyi bitirirsek ikinci hikayeyi açma seçeneği sunuluyor.

 

Resident Evil 2: Remake oynamak için gereken bilgisayar sistem gereksinimleri;

 

-İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT)

-İşlemci: Intel® Core™ i5-4460, 2.70GHz ya da AMD FX™-6300 veya daha iyisi.

-Bellek: 8 GB RAM.

-Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 ya da AMD Radeon™ R7 260x – 2GB Video RAM.

-DirectX: Sürüm 11.

7.8 Genel Puan

Grafikler
7
Senaryo
8.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR