RAZER ORNATA CHROMA TÜRKÇE KLAVYE

Uygun Fiyat+1

429.00 TL 470.00 TL

En İdeal Site: teknosa.comteknosa.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: teknosa - 429.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 19:05 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Oyunsevenler için özel olarak tasarlanan Razer ornata chroma türkçe klavye çok yakın zamanda piyasade yerini aldı. Razer Mecha-Membrane teknolojisiyle üretilmiş olan klavye kauçuktan oluşmakta olan başlık sistemleri ile mükemmel bir tasarım olarak kullanıcılarının takdirini kazandı.

Razer ornata chroma türkçe klavye tasarımında kullanılmakta olan teknoloji sayesinde hızlı bir kullanım sunuyor aynı zamanda hassas yapısı sayesinde yumuşak bir dokunuş bile kontrol imkanı sunuyor. Klavyede bulunan özel olarak tasarlanmış renkli tuş takımı normal klavyelere oranla daha kısadır bu da hızlı bir şekilde kullanmaya olanak sunar. Razer ornata chroma türkçe klavyede bulunan ışıklandırma özelliği, kullanıcıların tercih ettiği oyunlara sunduğu  farklı efektleri ile oyunlara farklı bir tat katmaktadır.

Razer ornata chroma türkçe klavye markası kullanıcılarını düşünerek ergonomik bir destek yapısı oluşturmuştur. Klavyede bulunmakta olan bilek desteği özelliği ile birçok oyuncaya rahat bir kullanım sunuyor. Aynı zamanda klavyede bulunmakta olan aynı anda 10 tuşa basmaya  izin veren anti-ghosting özelliği ile de kullanıcılarının favorisi arasında yer almaktadır.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR