RAZER ORBWEAVER CHROME

Uygun Fiyat+1

720.00 TL

En İdeal Site: aralgame.comaralgame.com
En İyi Fiyat
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 06:28 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Razer markasının pratik ürünlerinden bir tanesi olan  razer orbweaver chrome, mekanik bir oyun tuş takımıdır. Özellikle oyuncuların favori ürünleri arasında yer alan tuş takımı kısa süre de oldukça çok kişi tarafından beğenildi ve oldukça ilgi gördü. Klavyesinde bulunmakta olan 30 adet tuş takımı bulunmaktadır. Klavyede bulunan  tuşlara uygulanan  hafif bir dokunuş ile mükemmel bir kontrol sağlama imkanı blunuyor.

Razer orbweaver chrome  tuş takımı aydınlatma özelliğine sahiptir. Tasarımında bulunmakta olan renk seçeneği sayesinde oyunlarda mükemmel bir efekt yaratmayı kolaylaştırmaktadır. Razer markasının her ürününde bulunduğu gibi razer orbweaver chrome ürününde de  ergonomik yapıya oldukça önem verilmiştir. Kullanışlı olan oyun tuş takımında  baş parmak, el ve avuç  dinlendirme bölgeleri bulunmaktadır.

Razer orbweaver chrome 16.8 milyon renk seçeneğine sahip olan bir üründür. Karşılaşılan herhangi bir oyunda oldukça kolay bir kullanım sunar. Piyasada üretilmekte olan en kaliteli ve en dayanıklı oyun tuş takımı olan razer orbweaver chrome oyuncular için özel olarak tasarlanılmış kullanışlı bir üründür.

7 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR