RAZER GOLIATHUS MOBILE MINI MOUSEPAD

Uygun Fiyat+1

39.86 TL 47.83 TL

En İdeal Site: sanalmarketim.comsanalmarketim.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: sanalmarketim - 39.86 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 06:05 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Razer Goliathus Mobile Mini Mousepad Daha Rahat bir kullanım Sunuyor

                Razer Goliathus Mobile Mini Mousepad son yıllarda artan mouse kontrol ihtiyacına bağlı olarak özenle tasarlanmış ve üretilmiş bir ürün. Bu yönü ile konuyu incelediğimizde iş ve oyun dünyasında mouse aktivitelerinin yükselmesi ve kontrol mekanizmalarının mouse ağırlıklı olarak kullanılmaya başlanmasının etkisi büyük. Razer Goliathus Mobile Mini Mousepad bu nokta da yaşanan ihtiyacı karşılamak üzere ortaya çıkmış bir ürün. Ayrıca ürünün son derece yumuşak bir yüzeye sahip olduğu öne çıkar ilk ayrıntı oluyor.

Razer Goliathus Mobile Mini Mousepad kumaş bir dokuya sahip. Bu durum dokunma etkinliklerini arttırarak kullanıcıya özel bir deneyim yaşatmayı başarıyor. Ayrıca söz konusu hassasiyet özellikle çizim programları ve oyun programları için benzersiz bir ayrıcalık oluşturacak. Son derece pratik bir boyutlandırmaya sahip olan Razer Goliathus Mobile Mini Mousepad bilgisayarınızı taşımanız gerektiğinde kolayca elde taşınabilecek özelliklere sahip. Üründe dikkat çeken kaucuk taban ise son derece dayanıklı malzemeden üretilmiş olması ile çok daha yapışkan bir etki gösteriyor.

Razer Goliathus Mobile Mini Mousepad Teknik Özellikleri

  • Razer Goliathus Mobile Mini Mousepad çocukların kullanımına uygun bir üründür.
  • Razer Goliathus Mobile Mini Mousepad uzun süre dayanıklılık sağlayan ve ıslak silinmeye karşı hassasiyet taşıyan bir üründür.
  • Razer Goliathus Mobile Mini Mousepad 52 Gram ağırlığa sahip bir üründür.
  • Razer Goliathus Mobile Mini Mousepad 215 x 270 x 1.5 Mm ölçülere sahip bir üründür.
7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
7.5
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR