RAZER BLACKWIDOW CHROMA V2 ORANGE SWITCH US LAYOUT

Uygun Fiyat+1

900.00 TL

En İdeal Site: aralgame.comaralgame.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: aralgame - 900.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 18:18 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Özellikle bilgisayar tutkunları için özel olarak tasarlanmış klavyedir. Bu markanın ilk klavye örnekleri 2010 yılında karşımıza çıkmıştı. Daha sonraki yıllarda bu mekanik oyun klavyeleri daha da geliştirildi ve son olarak günümüzde oldukça popüler olan Razer Blackwindow Chroma V2 Orange Switch Us Layout oyun klavyesini piyasaya sundu.

Razer Blackwindow  chroma v2 orange switch us layout klavye oldukça dayanıklı olup, yüksek kalite perfonmansı ile oyuncuların takdirini kazanmış durumdadır. Razer teknolojisi ile üretilmiş olan klavye birçok kontrolden geçerek hazırlandı bu kontroller sayesinde kullanıcılarına daha uzun süre kullanım imkanı sunuyor. Razer v2 klavyede bulunan 16.8 milyon renk seçeneği ile kolay kullanılabilen ve ayarlanılabilen bir tuş sistemi bulundurmaktadır. Kullanıcıların tercih edeceği farklı oyunlara göre tasarlanan bu tuşlar sayesinde her oyunda kullanıcıya farklı bir ortam sunulmaktadır.

Razer Blackwindow chroma V2 orange switch us layout klavyede sadece görünüm ve renk düşünülmedi bunların yanında kullanıcıların rahatlığı da dikkate alarak ergonomik bir tasarım oluşturdu. Klavyede bulunan bu özellik sayesinde oyun marotonlarında oyuncuya özel bilek desteği sunulmaktadır bu saye de hem oyunun keyfini çıkarabilecek hem de rahatlığınızdan ödün vermeyeceksiniz.

7.5 Genel Puan

Fiyat Fayda Dengesi
8
Tüm Ekonomik Çevreler Tarafından Satın Alınabilirlik
6
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR