Rage 2

1
Overall score:
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 05:10 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Rage 2 hakkındaki genel bilgiler;

Rage 2 Avalanche stüdyoları tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayımlanan bir birinci şahış “shooter” oyunudur. Oyun 2011’de yayınlanan Rage oyununun devamıdır. Oyun 14 Mayıs 2019 tarihinde XBOX ONE, PS4, ve PC için yayımlanmıştır.

 

Oynanış;

Bizler Walker adındaki birini kontrol ediyoruz yani ana karakterimiz Walker. Biz Walker’ın yeteneklerini, kıyafetlerini ve cinsini belirleyebiilriz. Bu yönden Avalanche stüdyolarını tebrik etmek lazım. Kendi karakterimizi kendi istediğimiz gibi düzenlemek biz oyunseverler için çok iyi bir şey. Ve oyunun içinde Walker’ın sahip olduğu silahlarını, zırhlarını, kendine özgü yeteneklerini geliştirebileceğiz. Yani anlayacağınız bizleri çok iyi bir oyun bekliyor.

 

 

 

Bir oyun tanıtımımızın daha sonuna geldik. Umarız bilgileri yararlı bulmuşsunuzdur. Daha fazlası için takipte kalmayı unutmayın 🙂

8.3 Genel Puan

Grafikler
8
Senaryo
8.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

RAGE 2 – Official Launch Trailer

RAGE 2 launches on May 14, but before it gets here, let's roll back the clock to get you caught up with this launch trailer. Waaaaay back. All the way back to the ...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR