PS3 WRC 4

Uygun Fiyat0

79.00 TL

En İdeal Site: kahramankonsol.comkahramankonsol.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: kahramankonsol - 79.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 01/12/2020 05:45 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

PSX3 WRC 4, yeni yönetim sistemi sayesine benzersiz bir yarış oyunu keyfi yaşayın. Yönetim sistemi daha çok rafine edildiği için kolay şekilde oyun yönetimini sağlayın. Heyecan verini özelliği ile yer alan yüzeyler farklı kavramlara döndürülmüştür. Direksiyonda yapılan ince ayar sayesinde çok sayıda tekerleğe sahip olun ve oyunu kolay bir şekilde oynayın. Birden fazla motorlar ile birden çok görevlerde yer alın ve adınızı duyurmak için amansızca yarışın. Böylece en iyi yarış oyunlarıyla rekabet edin ve adınızı en üst seviyelere çıkararak lider konuma ulaşın.

                PSX3 WRC 4, oyunda yükleme süreleri, profiller, dokular, genel tanım hakkında güncellemeler yapıldı. Ralli ve için ideal ürün haline gelen bu oyunda en iyi geliştiriciler hizmete sunuldu. Eksiklikler giderilerek hız ayarlarında güncellemeler yapıldı. Ayrıca insanda gerginlik hissi uyandıran bu oyunda acaba şampiyon olabilecek ve adınızın ilk sıralarda yer almasına yardımcı olabilecek misiniz? Sürüşlerde orijinal güncellemeler yapıldı. Gerçek hayatta yapmış olduğunuz ralliyi oyunda yaparak en iyi sürüş keyfini yaşayacaksınız. Bazı sürüş yardımlarını alın ve hız konusunda engel tanımayın.

PSX3 WRC 4 Genel Oynanışı

PSX3 WRC 4, her yıl güncellenen bu oyunda amansızca mücadele edin. Mücadelenizi artırmak için ekstra görevlere katılın. En sevdiğiniz sürüyücü ve otomobili seçin. Kolay sürüş özelliği sayesinde hızınıza hız katın. Rakiplerinize meydan okuyarak adınızdan söz ettirin. Yarıştan sonra her sınıfı WRC Olympus’a geçirerek Dünya Ralli Şampiyonu olmaya çalışın. Tüm resmi sürücülerle ve 10’dan fazla parça ile yeni kariyer modunu keşfedin ve sorunsuz bir şekilde yarışa başlayın. Oyun ayarları sayesinde eğlenceli bir miting deneyimi yaşayarak yarışa hazır olun. Bu tutkuya ortak olmak için hayranlarınıza şovunuzu gösterin.

PSX3 WRC 4 Oyun Özellikleri

PSX3 WRC 4, PS3 platformuna uygun bir oyun

PSX3 WRC 4, İngilizce dil desteğine sahip bir oyun

PSX3 WRC 4, 3D desteği bulunmayan bir oyun

PSX3 WRC 4, 18 yaş ve üzeri her kesim için uygun olan bir oyun

PSX3 WRC 4, yarış türleri arasında yer alan bir oyun

7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
6.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

WRC 4 Official Trailer

Check out the first and official trailer for WRC 4 ! Join us on Facebook : http://www.facebook.com/GameNewsOfficial and subscribe now : http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=GameNewsO...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR