PS3 TALES OF XILIA 2

Uygun Fiyat0

73.25 TL

En İdeal Site: gittigidiyor.comgittigidiyor.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: gittigidiyor - 73.25 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 28/11/2020 10:27 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

PSX3 TALES OF XILIA 2, Tales of Xillia’da Maxia ve Elympios dünyalarının, dünyayı ayıran engelin yok olması sonucu olayların bir yıl sonrasında geçen bir oyun. Elympios, spyrix kullanımı sonucu modern bir ulusken, Rieze Maxia, doğaya dayanan, zamanların tecrit esilmiş bölgesidir. Barış için çalışmaya başlayan bu iki dünya da zaman zaman çeşitli çatışmalar olacak ve kalıcı barış için daha fazla zaman gerekecektir. Böylece bu yeni birleşmiş dünyada amacınız dünyaya en güzel barışı getirmek olacaktır.

PSX3 TALES OF XILIA 2, oyun, Trigleph şehrinde yaşayan genç ve başarılı aşçı Ludger’in etrafında geçmektedir. Erkek kardeşinin ayak izlerini taip etmeye çalışan Ludger Kresnik, akla gelen ve her alanda teknoloji geliştiren dev Spirius Corparation şirketi için ajan olarak çalışın. Böylece ajan olma hayallerini kurarak bu şirketin bir çalışanı olun. Babasıyla bir araya gelmek için yalnız başına yola çıkan Ella Mata ile tanışan Land of Canan kıza eşlik etmeye başlıyor. Bu karar, iki dünyanın kaderlerini değiştirecek bir yolculuğa çıkarıyor.

PSX3 TALES OF XILIA 2 Genel Oynanışı

PSX3 TALES OF XILIA 2, Ludger ve Elle dünyayı değiştirecek kasvetli bir dünya içerisinde insanları etkileyecek kararlar vermek zorundadırlar. Orijinal karakter kadrosunun kaderleri Ludger ve Elle ile çatıştığı için bu iki dünya en iyi kararı vermek zorundadırlar. Fakat Ludger’in içinde bulunmuş olduğu ortam ve vereceği tepkiler sonucu oyundaki olaylar ve yol arkadaşları arasındaki ilişki hikayenin gidişatını değiştireceği için en iyi adımları atmanız gerekir. Gerçek zamanlı savaş sistemi silah değiştirme sistemi gibi yeteneklerle daha çok geliştirildiği için hızlı kararlar vermeli ve oyunda hızlı davranmalısınız.

PSX3 TALES OF XILIA 2 Oyun Özellikleri

PSX3 TALES OF XILIA 2, Namco Bandai markasına sahip bir oyun

PSX3 TALES OF XILIA 2, 3D desteğine sahip olmayan bir oyun

PSX3 TALES OF XILIA 2, İngilizce diline hakim bir oyun

PSX3 TALES OF XILIA 2, 18 yaş ve üzeri olan herkes için güzel bir oyun

PSX3 TALES OF XILIA 2, aksiyon sevenler için en aksiyonlu bir oyun

7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Tales of Xillia 2 E3 2014 Trailer

Tales of Xillia 2 will be available on August 19th, 2014 in the Americas on PlayStation 3 systems. Check out all the details on the Tales of Xillia 2 Collector's Edition: http://bit.ly/1j4tCTL...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR