PS3 TALES OF SYMPHONIA

Uygun Fiyat0

187.50 TL 200.00 TL

En İdeal Site: yukko.comyukko.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: yukko - 187.50 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 28/11/2020 11:42 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

PSX3 TALES OF SYMPHONIA, HD olarak oynanan oyunda gerekli olan enerji kaynağı azaldığı için topraklar yavaş yavaş ölmekteydi. Sylvarant dünyasında sihir ve yaşam için gerekli olan enerji kaynağının yok olmaması için mücadele etmeniz gerekir. Sylvarant dünyasında ekinler çürümeye başladığı için sıkıntılar da kendini göstermeye başlamaktadır. İnsanlar Dünya Yenilenme Yolculuğunu tamamladıkları için bu dünyada baş gösteren hastalığın etkilerini tersine çevirmek için umutlarını Seçilmiş’e bağlamışlardır. Bir grup arkadan Seçilmiş’e çağrılan Ruhları uyandırmak için yardım etmenin yolarını bulmak zorundadırlar.

                PSX3 TALES OF SYMPHONIA, Oyun, Emil ve Marta’nın yolculuklarını ve Lloyd, Colette ve tüm yaratıkların efndisi olarak görülen Çağrılan Ruh Ratatosk’un kaderlerinin nasıl kesiştiğini ve bu zorlu süreçte nelerin yapılması, hangi kararların alınması gerektiğini anlatmaktadır. Seçilmiş’e yardım etmek için gerekli olan tüm yollar en kısa sürede bulunmalıydı. Fakat kısa sürede Seçilmiş’e yardım etmek isteyen Lloyt Irving ve arkadaşları bir süre sonra ikinci bir dünyanın kaderinin yaptıklarına bağlı olduğunu fark edecekler. Zorlu geçen bu süreçte adımlar doğru atılmalı ve ikinci dünyanın kaderi için, doğru kararlar verilmelidir.

PSX3 TALES OF SYMPHONIA Genel Oynanışı

                PSX3 TALES OF SYMPHONIA, bir grup arkadan kaderlerini değiştirmek ve enerji kaynağı toplamak için doğru kararlar vermelidir. Seçilmiş’e nasıl yardım edecekleri konusunda kesin kararlar almalıdırlar.  Dünyayı etkisi altına alan hastalık için Mana enerji kaynağı toplamalı ve yardım için gerekli olan yolları bulmalıdırlar. Vahşi bölüm sonu yaratıklarla mücadele etmeniz gerekecektir. Oynanabilir karakterler arasında alınan kararları doğru bir şekilde gözden geçirdikten sonra amansızca mücadeleye başlayın. Daha sonra dünyayı kurtarmak için Mana enerji kaynağından bol bol toplayın.

PSX3 TALES OF SYMPHONIA Oyun Özellikleri

PSX3 TALES OF SYMPHONIA, Japonca seslendirmeyle oynanabilen bir oyun

PSX3 TALES OF SYMPHONIA, PS3 formatına sahip olan bir oyun

PSX3 TALES OF SYMPHONIA, 13 yaş ve üzeri herkes için uygun olan bir oyun

PSX3 TALES OF SYMPHONIA, Compilation oyun türüne sahip bir oyun

PSX3 TALES OF SYMPHONIA, İngilizce dil desteğine sahip olan bir oyun

7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
6.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Tales Of Symphonia: Chronicles - Official Announcement Trailer Unisonant Pack PS3 HD Remaster

Hideo Baba announced at the Tales of Festival 2013 that Tales of Symphonia and Tales Of Symphonia: Dawn of the New World are coming back in a HD pack on PlayStation 3. It will be released...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR