PS3 ONE PIECE PIRATE WARRIORS 3

Uygun Fiyat0

64.00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 64.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 18:46 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

PSX3 ONE PIECE PIRATE WARRIRORS 3, her şey Fuschia köyünde başlıyor. Doflamingo adında kötü karaktere sahip olan oyuncu tarafından gizemli bir ada yönetiliyor. Dressora krallığı adında bir adada kararınız acaba Doflamingo, Hord Jones gibi en tehlikeli düşmanları yenmek için güçlü olacak mı? Her şey tamamen size bağlı. Doğru karar sizi en iyi yola götürecektir. Ayrıca hasır şapkası ekibinin her üyesini gerçek hayatta olduğu gibi en sembolik yerlere götürün. En destansı savaşlara katılarak adada krallığınızı yaymaya çalışın.

                PSX3 ONE PIECE PIRATE WARRIRORS 3, Son işbirliğine göre daha fazla aksiyon, macera güçlü düşmanların bulunduğu bir oyun oynayın. Kötü Doflamingo ile yüz yüze gelen Luffy’nin macerasını yaşayın. En son işbirliğinde aksiyon, daha fazla karakter, daha güçlü düşmanlarla oyuna başlayın. Geliştirilmiş oyun sayesinde orijinal hikayenin tadını çıkarın. Mirineford, Fish-Man Adası, Punk Hazard ve Dressrosa gibi yerlerde en destansı savaşlara katılın ve almış olduğunuz kararlar neticesinde galibiyetliğinizi kutlayın. Kendi kararınızı kendiniz alın, birçok adada maceralara katılın, en destansı savaşlarla galibiyetlik elde etmeye çalışın.

PSX3 ONE PIECE PIRATE WARRIRORS 3 Genel Oynanışı

                PSX3 ONE PIECE PIRATE WARRIRORS 3, Doflamingo tarafından yönetilen gizemli adada maceralara sürüklenin. Doğru kararlar alın ve savaş için hazır olun. Birçok adada ön deneyim yaşayın. Sonra gerçek savaşa katılarak galibiyet elde edin. Vereceğiniz kararı doğru düşünün. Çünkü kararınız Doflamingo, Hordy Jones gibi karakterleri yenmenizi belirleyecektir. Hayatta kalmanız vereceğiniz karara bağlıdır. İşbirliği içerisinde aksiyon dolu savaşa hazırlanmak için hasır şapkası ekibini sembolik yerlere götürün.

PSX3 ONE PIECE PIRATE WARRIRORS 3 Oyun Özellikleri

PSX3 ONE PIECE PIRATE WARRIRORS 3, 720p HDTV ekran çözünürlüğüne sahip bir oyun

PSX3 ONE PIECE PIRATE WARRIRORS 3, PS3 formatına uygun bir oyun

PSX3 ONE PIECE PIRATE WARRIRORS 3, 13 yaş üzeri herkes için uygun olan bir oyun

PSX3 ONE PIECE PIRATE WARRIRORS 3, İngilizce diline hakim olan bir oyun

PSX3 ONE PIECE PIRATE WARRIRORS 3, çoklu oyuncu sayısına sahip olan bir oyun

6.5 Genel Puan

Grafik Kalitesi
6.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

One Piece Pirate Warriors 3 - PS4/PS3/PS VITA/Steam - Grand Line (Here they come) English Trailer

Team up with heroes from the Straw Hat Crew or even with popular villains like the sad Perona, the greedy Buggy and the almighty Mihawk in ONE PIECE: PIRATE WARRIORS 3 Watch this trailer in:...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR