PSX3 MAG

Uygun Fiyat0

25.00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 25.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 06:17 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
 • İnceleme
 • Puan
 • Videolar

PSX3 MAG, diğer savaş oyunlarından farklı bir oyun. Uzak olmayan bir gelecekte tüfeğinizi kavrar ve son kez cephanenizi kontrol edersiniz. Düşmanlarınız hava saldırısıyla titrerken, komutanınız size hücum emri veriyor. Başınızın üzerinden geçen mermilerin arasında hızla koşmaya başlarsınız. Bir silahlı personel taşıma aracı düşman hattına dalacak. Keskin nişancı komutanı hedef alıyor ve komutanınız keskin nişancının hedefi sonucu yere seriliyor. Buradan kurtulmaya çalışacaksınız. Eğer savaş altından kurtulmayı başarırsanız 32 oyuncuya sahip olan bu tim sizin olabilir ve daha büyük savaşlara yeniden hazırlanarak galibiyet elde edebilirsiniz.

                PSX3 MAG, 256 oyuncunun zaferi kazanmak için verdiği mücadeleyi anlatır. Oyuncuların zafer kazanmak ve tüm ordunun komutasını ele geçirmek için katıldığı savaşlara sahne olacaksınız. Dev aksiyon platformu olan MAG online platformu ile savaşın heyecanını yaşayacaksınız. Özel askeri birliklerden birini seçerek özel bir orduda 8 kişilik time katılıyorsunuz. Oynadığınız her oyunda kendinizi biraz daha kanıtlıyor ve kariyerinizi en üst seviyeye çıkarak nasıl şekillenmesine karar veriyorsunuz. Zorlu koşullarda yetenekleriniz gözcü, doktor, nişancı gibi alanlarda uzmanlaşmanıza yardımcı oluyor.

PSX3 MAG Oyunun Genel Oynanışı

                PSX3 MAG, 256 oyunculu bir savaş oyunudur. Savaşta yerinizi alın ve sonsuz savaş cephesinde savaşın. Hava harekatlarınızı güvenceye almak için taktik saldırılar düzenleyin. Her oyuncu komutanları tarafından farklı hedefler için verilen timin parçası. Böylece ne kadar başarılı olursanız ödülünüzde büyük olacaktır. Daha sonra komuta da yükselin. Önce 8 kişilik timin, sonra32 askerden oluşan birliğin daha sonra ise 128 kişilik ordunun komutasını alın.

PSX3 MAG Oyun Özellikleri

 • PSX3 MAG, 18 yaş üstü herkes için uygun olan bir oyun
 • PSX3 MAG, aksiyon oyunlarına uygun olan bir oyun
 • PSX3 MAG, MMOFPS alt türüne sahip bir oyun
 • PSX3 MAG, dövüş stilini belirlemeye yardımcı bir oyun
 • PSX3 MAG, PS3 formatına uygun olan bir oyun
 • PSX3 MAG, 256 oyunculu bir savaşta birçok savaş taktikleri geliştirebileceğiniz bir oyun
 • PSX3 MAG, BLU-RAY medya türüne sahip bir oyun
 • PSX3 MAG, 3D boyut desteği özelliği olmayan bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
6.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
6.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

MAG Video Game PS3 Official Trailer

MAG (Massive Action Game) is a video game that is going to revolutionize the online gaming experience. The game will utilize a new server architecture to support online battles with up to 256...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR