PS3 JUST DANCE 2017

Uygun Fiyat0

99.00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 05:28 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

PSX3 JUST DANCE 2017, dans etme zamanı. Arkadaşlarınızı ve ailenizi çağırarak dans edin. Zamanın en büyük müzik video serisi geri döndü. 40^tan fazla yeni şarkılarla keyifli bir şekilde dans edin. Altı oyun modu, güncellenen içerikler, 200’den fazla şarkıya erişim sağlayın. Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuya katılabilir, en iyi hareketlerinizi sergileyebilirsiniz. Ayrıca oyunda Justin Bieber, Sorry ve daha birçok dans edin. Yıl boyunca 200’den fazla şarkıyla isteğe bağlı dans servisi sayesinde dans edin. Oyun modlarına getirilen içerikler sayesinde yeteneklerinizi sergileyin.

                PSX3 JUST DANCE 2017 ile yıl boyunca özel şarkılara ve içeriklere sahip olun. Eğlenceli, yeni ve çılgın dans modunu seçerek yeteneklerinizi sergilemenin tam zamanı! Böylece yıl boyunca sevdikleriniz ile veya arkadaşlarınızla en güzel dansı sergileyerek Dünya genelinde adınızı duyurun. Ayrıca milyonlarca kişi arasında en yeteneklisi siz çıkın. Çünkü kimse daha önce Just Dance hiç görmemişti. Böylece dans makinesi sayesinde enerji toplayın ve harika danslar yapın. Farklı dans türlerinden istediğinizi seçerek beş tane kısa dans deneyimini en güzel şekilde yaşayın.

PSX3 JUST DANCE 2017 Oyunu Genel Oynanışı

                PSX3 JUST DANCE 2017, 200’den fazla şarkısı ile yıl boyunca özel şarkılar ve yen içerikler sunacak. Uzaylıların sizi kaçırması sonucu, dans enerjisine ihtiyacınız olacak. Uzay gemilerinin bataryalrını doldurup evlerine geri dönebilmeleri için gerekli olan dans enerjisi için dikkatli olmanız gerekecektir. Çükü her şey tamamen size bağlı. Oturumlarda beş farklı dans türünden birini seçerek oyuna başlamadan dans deneyimi yaşayabilirsiniz. Flamenko, Çarliston, Haka, Bale, Fransız Kankan daha önce hiç görmediğiniz Just Dance arasında yer alarak istediğiniz dansı seçin ve kısa deneyimden sonra zorlu mücadelelere kaldığınız yerden devam edin.

PSX3 JUST DANCE 2017 Oyun Özellikleri

  • PSX3 JUST DANCE 2017, PS3 formatına uygun bir oyun
  • PSX3 JUST DANCE 2017, İngilizce dil desteğine sahip bir oyun
  • PSX3 JUST DANCE 2017, Çoklu oyuncu sayısına sahip bir oyun
  • PSX3 JUST DANCE 2017, müzik türü için uygun olan bir oyun
  • PSX3 JUST DANCE 2017, 200’den fazla şarkının yer aldığı bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Just Dance 2017 | E3 Official Reveal Trailer

Just Dance 2017 will be available in October 2016 on Wii, Wii U, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, and PC DIGITAL. Just Dance 2017 offers the freshest and most diverse tracklist...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR