PS3 FIFA 18 LEGACY EDITION

Uygun Fiyat+1

183.90 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 183.90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 20:24 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

PSX3 FIFA 18 Legacy Edition, dünyanın en iyi oyuncu kadrolarıyla çıkıyor. Güncel formalar, kulüpler ile karşınıza çıkıyor. Oyun özelliği Xbox 360 sürümündeki gibi olacak ve oyun mekaniği yeniliklerinin aynısını bulacaksınız. Menü ekranlarındaki görsel tasarım güncellemeleri sayesinde harika bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Arayüzündeki güncellemeler sayesinde sorunsuz futbol keyif yaşayacaksınız.  Ayrıca kariyer modu, turnuvalar, beceri maçları, online sezonlar, online dostluk maçları gibi oyun modları sayesinde FIFA 17’deki yeniliklere sahip olacaksınız. Ayrıca lisanslı resmi ürün logoları ile gerçekçi futbol keyfi yaşayacaksınız.

PSX3 FIFA 18 Legacy Edition, en iyi liglerde yer alan oyuncu kadrolarıyla karşınıza çıkıyor. Futbolcuların gerçek bedenlerine uygun formalar ve şortlarla gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor. Geliştirilen güncellemeler sayesinde topa kolay bir şekilde sahip olabilir ve karşı takımı geçerek kaleye gol atabilirsiniz. Oyun konsollarını rahat bir şekilde hareket ettirerek, rakibinize çalım atabilirsiniz. Dünyanın en kaliteli liglerinde oynayan oyuncu kadrolarıyla eşsiz bir gerçek futbol keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca çoklu oyuncu seçeneği sayesinde derbilere çıkabilir, turnuvalar yapar, şampiyonluk maçlarına katılabilirsiniz.

PSX3 FIFA 18 Legacy Edition Oyunun Genel Oynanışı

PSX3 FIFA 18 Legacy Edition oyununu gerçek futbolcuların güncel formaları ile oynayın. Konsol ayarları sayesinde rakibinizi kısa sürede geçebilir ve rakibinize en güzel çalımları atın. Oyun mekaniği sayesinde topa hakim olun ve topu sürükleyerek ayağınızın altından kaymasını önleyebilirsiniz. Ayrıca güncellenen görsel tasarımı sayesinde topu kontrolünüzü kaybetmeden oyun kolları sayesinde saklayın. Sürekli paslaşmalar ile oyuna yön verin ve galibiyetin keyfini yaşayın.

PSX3 FIFA 18 Legacy Edition Oyun Özellikleri

  • PSX3 FIFA 18 Legacy Edition, PS3 ve Xbox 360 ile uyumlu olan bir oyun
  • PSX3 FIFA 18 Legacy Edition, İngilizce dil desteğine sahip olan bir oyun
  • PSX3 FIFA 18 Legacy Edition, 3 yaş ve üzeri herkes için uygun olan bir oyun
  • PSX3 FIFA 18 Legacy Edition, spor oyunları için uygun olan bir oyun
  • PSX3 FIFA 18 Legacy Edition, çoklu oyuncu sayısına sahip olan bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

FIFA 18 GAMEPLAY TRAILER | THE WORLD'S GAME

Available September 29, 2017. Powered by Frostbite™, EA SPORTS™ FIFA 18 blurs the line between the virtual and real worlds, bringing to life the players, teams, and atmospheres that immerse...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR