PS3 FALLING SKIES

Uygun Fiyat0

126.00 TL 140.00 TL

En İdeal Site: aralgame.comaralgame.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: aralgame - 126.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 19:36 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
 • İnceleme
 • Puan
 • Videolar

PSX3 Falling Skies, Falling Skies’in profesyonel kadrosuna Esphani işgalcilerine karşı direnişlerde yardım edin. TNT’nin bilimkurgu draması arasında yer alan bu oyun, taktik, strateji ve rol yapma oyunudur oyunda kaynak toplamak için görevlere katılın. Ekibinize yeni silahlar toplamak için açık uçlu görevler arasında kendinizi bulun. Ayrıca insanların yapmış olduğu direnişte liderlik yapabilir ve en iyi ekipmanları giydirebilirsiniz. Uzaylıların her yerde olduğu bu oyunda en iyi performansı sergileyerek görevleri yerine getirin.

PSX3 Falling Skies, basit gibi görünen bu oyunda kendinizi uzaylılar arasında bulacaksınız. Yoğun çatışmalar yaşayarak hayta kalma mücadelesi vermelisiniz. Böylece hayatta kalan insan direnişine karşı önlem alabilir ve ekipmanlarınızı işgalcilere karşı en iyi şekilde giydirerek önleminizi alabilirsiniz. İnsanlığın hayatta savaşında Maggie, John Pope gibi TV kahramanlarına yardımcı olun. Ayrıca sonu olmayan yan görev zinciri oyunlarla yeni silahlar yapabilirsiniz. Böylece manganızı geliştirin ve manganızı aynı anda 6 birime kadar yönetin. Üstelik oyunu Orijinal Falling Skies TV kadrosu tarafından seslendirilen karakterlerle birlikte oynayın. Böylece uzaylı işgaline karşı insan direnişiyle birlikte oyunda gerçek bir savaş deneyimi yaşayarak savaşın.

PSX3 Falling Skies Oyunu Genel Oynanışı

                PSX3 Falling Skies, basit malzeme toplama görevi gibi görünen bu oyunda kendinizi uzaylıların arasında bulacaksınız. Falling Skies’de Espheni’nin Boston Kulesi yıkıldıktan sonra 2. Bölük pusuya düşürülmüş konvoyun enkazıyla karşılaşır. Esphani işgalcilerine karşı yok edici silah yaratabileceğini iddia eden mühendis bulunmaktadır. Fakat mühendisin bu silahları yaratabilmesi için riskli operasyonlar yapmak gerekecektir.

PSX3 Falling Skies Oyun Özellikleri

 • PSX3 Falling Skies, aksiyon dolu, anlatılmış bir oyun
 • PSX3 Falling Skies, PS3 formatına uygun olan bir oyun
 • PSX3 Falling Skies, tekli oyuncu yapısına uygun bir oyun
 • PSX3 Falling Skies, 18 yaş üzeri herkes için uygun bir oyun
 • PSX3 Falling Skies, İngilizce dil desteğine sahip bir oyun
 • PSX3 Falling Skies, 3D desteği bulunmayan bir oyun
 • PSX3 Falling Skies, sonu olmayan yan görev zincirine sahip oyun
 • PSX3 Falling Skies, BLU-RAY medya türüne sahip olan bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
6.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Falling Skies PS3 Gameplay

Falling Skies: The Game. An hour of gameplay compilation, made primarily of the missions from the first 8 hours of the game. Recorded from the English PS3 version of the game at 60fps.

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR