PS3 CALL OF DUTY GHOSTS LIMITED EDITION

Uygun Fiyat0

59.00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 59.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 19:49 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

PSX3 Call Of Duty Ghosts Limited Edition, Ghost, güçlendirilmiş yeni karakterler, ortamlar ve yeni bir dünya sunacak. Yeni nesil motor ile tek kişilik saldırı başlayacak. Ayrıca oyuncular ilk defa güçsüz olan tarafta oynayacak. Oyuncular bir manganın üyesi olacak ve ateş gücü olarak üstün düşmana karşı savaşacaklar. Bu nedenle benzeri olmayan online deneyim sunacaktır. Ayrıca oyuncular ilk defa askerlerini ve mangalarını kişiselleştirebilecek ve önceki oyunlardan daha çok gerçekçi bir ortamda savaşacaklar ve oyuncular maç öncesi mangalarını düzenleyebilecektir.

                PSX3 Call Of Duty Ghosts Limited Edition ile oyuncular nereye giderse gitsin Call of Duty® App ile bir araya getirilerek oyuna bağlı kalmaları sağlanacaktır. Ayrıca Asker-Yarat sistemi sayesinde yeni bir asker yaratabilecek ve askerlerin fiziksel görünümlerini seçebileceksiniz. Böylece yüz, ekipman, vücut şekli, cinsiyet gibi seçenekleri kolay bir şekilde kullanabileceksiniz. Ayrıca oyunda geliştirilen bu sitem sayesinde ekipman yükü üzerinde daha fazla kontrol sahibi olacaksınız. Üstelik oyunda gerçek hayatta olduğu gibi taktik oyuncu hareketleri ekleyebilir ve bu sayede oyun dünyasındaki hareketliliği artırabilirsiniz.

PSX3 Call Of Duty Ghosts Limited Edition Oyunun Genel Oynanışı

                PSX3 Call Of Duty Ghosts Limited Edition, tek kişilik oynanan bu oyunda kitlesel saldırı başlayacak. Büyük güçlerle silahlar kullanılacak. Eviniz ve etrafınızdaki her şey yok edilmiş, Ghosts ve siz bir gruptan geriye kalan kişilerle karşılaşacaksınız. Yalnızca geridekileri savunmakla kalmayacak, yaşam şeklinizi değiştirmeden önce savaşı düşmana taşıyarak maceradan maceraya atlayacaksınız.

PSX3 Call Of Duty Ghosts Limited Edition Oyun Özellikleri

  • PSX3 Call Of Duty Ghosts Limited Edition, PS3 formatına ve İngilizce diline sahiptir.
  • PSX3 Call Of Duty Ghosts Limited Edition, tekli oyuncu sayısına sahip bir oyun
  • PSX3 Call Of Duty Ghosts Limited Edition, aksiyon kategorisi için uygun bir oyun
  • PSX3 Call Of Duty Ghosts Limited Edition, 3D boyut desteği olmayan bir oyun
  • PSX3 Call Of Duty Ghosts Limited Edition, Klan desteği içeren bir oyun,
  • PSX3 Call Of Duty Ghosts Limited Edition, BLU-RAY medya türüne sahip bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Official Call of Duty: Ghosts Reveal Trailer

Call of Duty: Ghosts takes the critically-acclaimed franchise into the next generation. New world. New story. New, next-gen engine. Pre-order now at http://www.callofduty.com/ghosts/wheretobuy....

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR