PS4 STYX SHARDS OF DARKNESS

Uygun Fiyat0

99.90 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 99.90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 18:57 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Styx Shards Of Darkness İle Macera Başlıyor

                Styx Shards Of Darkness son derece geniş bir oyun haritası üzerine kurulmuş bir oyun. Bu sayede kullanıcının kısa sürede bütün haritayı keşfedip sıkılması engelleniyor. Bu nedenle oyunda oldukça farklı aksiyonlar ve maceraların bu geniş harita da sizleri beklediğini söylemek yanlış olmayacaktır. Styx Shards Of Darkness oyunu bir suikast oyunu olarak nitelendirilebilir. Bu nedenle sessizlik bu oyunda çok büyük önem taşıyor. Atacağınız sessiz adımlar size son derece büyük katkı sağlayacak.

Styx Shards Of Darkness Goblin suikast timinde yer alma olanağı tanıyor. Sahip olacağınız silahların ağırlıkla suikast silahlarından seçilmiş olmasına karşın sıcak çatışmalara da girebilmenize olanak sağlayacak cephaneniz bulunuyor. Styx Shards Of Darkness oyunu size yalnız bir mücadele yanı sıra bir arkadaşınızla da bu savaştan keyif alma ayrıcalığı sunuyor. Oyun size farklı maceralar vaat etmekte. Bu maceralardan biri de cücelerin hüküm sürdüğü bir bölge de sessizce hareket edip görevlerinizi tamamlama fırsatı. Oyun fazlası ile tehlikeli görevleri sizlere sunacak. Hayatta kalmak için gerçekten sessiz olmanız ve bu dünyaya adapte olmanız oldukça önemli.

Styx Shards Of Darkness Oyun Özellikleri

  • Styx Shards Of Darkness PS4 Platformu için uygun bir oyun
  • Styx Shards Of Darkness İngilizce alt yapıya sahip bir oyun
  • Styx Shards Of Darkness AA hit puanına sahip bir oyun
  • Styx Shards Of Darkness bir oyunda tek karakteri kontrol etmenin mümkün olduğu bir oyun
  • Styx Shards Of Darkness 18 yaşından küçüklerin oynamasına uygun olmayan bir oyun
  • Styx Shards Of Darkness Aksiyon kategorisine uygun bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Styx: Shards of Darkness - Launch Trailer | PS4

Hi everyone! Julien Desourteaux here, I'm the Lead Level Designer here at Cyanide. We're on the final stretch now, as our stealth game Styx: Shards of Darkness is released in less than...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR