PROJECT CARS 2

Uygun Fiyat+3

133.50 TL 199.00 TL

En İdeal Site: durmaplay.comdurmaplay.com
En İyi Fiyat
Son fiyat güncelleme tarihi: 01/12/2020 04:58 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
3
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Project Cars 2 İle Üst Düzey Yarış Deneyimi

                Project Cars 2 yarış oyunları dünyasında bütün gelişmelerin izlenerek şekillendirildiği bir oyun. Bu yönü ile ele alındığında oyunun gerçekten bir yarış simülasyonu olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Çünkü gerçekten teknik detayların olağan üstü bir şekilde ele alındığı oyunda oldukça önemli detaylar ve eğitici bilgiler yer alıyor. Serinin ikinci oyunu olan Project Cars 2 arabalar konusunda sınır tanımayan bir yapıya sahip. Yarış dünyasında şu ya da bu şekilde adı geçmiş tüm araçları seride bulabilmek ve kullanabilmek mümkün. Bu sayede hayalini kurduğunuz tüm araçları deneyimle imkanı bulacaksınız.

Project Cars 2 Araçlardan sonra pist atmosferleri ile efsane olmayı başaran bir oyun. Yarış pistine adım attığınız an atmosferi hissetmeniz mümkün. Yarışın akışına kendinizi kaptırmamanız son derece zor. Motive eden sesler ve görüntüler ile oyuncuyu içine çeken bir oyun olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Oyunda 100’den fazla pist var. Bu sayede oyuncu her yarış sonrasında yeni bir pist deneyimleme olanağı yakalarken 170 farklı araç markası ile yarış dünyasında yer alabilecek.

Project Cars 2 Oyun Özellikleri

                Project Cars 2 oyununu farklı kılan en önemli özellik şüphesiz VR desteği oluyor. Bu sayede üç boyutlu dünyanın içine girecek olan kullanıcı oyundan üst düzey keyif alırken gerçek yarış simülasyonu tecrübe etme olanağına sahip olacak. Oyunda pad kontrolleri için ise özel bir çalışma yapılmış durumda. Gerçeğe çok daha yakın olan kombinasyonlar ve kontrol özellikleri ile oyunu oynamak için iyi bir oyun gurubu hazırlamanız gerekecek.

Project Cars 2 Çevrim içi kupalar da sunan bir yapıya sahip. Bu sayede dünya üzerinde yapılan müsabakalarda gerçek yarış kabiliyetlerinizi oyunda gösterme şansına sahip olacaksınız. Oyunda pistler konusunda dikkat çeken bir detay ise çeşitliliğin iklimsel koşulları da içine almış olması. Bu sayede buz pistler ya da çamur pistlerde ayakta kalmanız gerekecek. Bu size lastik seçiminden teknik detaylara kadar pek çok alanda düzenleme yapma konusunda tedbir almanızın gerekeceğini açıklamakta. Ayrıca oyunda 24 saatlik zaman dilimlerini yansıtan ışıklandırma ve döngü söz konusu.

Project Cars 2 Teknik Özellikleri

  • Project Cars 2 Bilgisayar platformu için uygun bir oyun
  • Project Cars 2 İngilizce dil desteği olan bir oyun
  • Project Cars 2 AAA Hit puanına sahip olan bir oyun
  • Project Cars 2 Tek bir oyuncuya olanak tanıyan ama çevrim içi oynana bilen bir oyun
  • Project Cars 2 15 yaşından küçükler için uygun olmayan bir oyun
  • Project Cars 2 Araç simülasyonu ve Yarış kategorisi için uygun bir oyun.
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Project CARS 2 - Official Launch Trailer | PS4, XB1, PC

Push the limits of 180 cars, dominate the race track, and endure everything mother nature throws your way. The official trailer launch for Project CARS 2 is finally here! Test your skills across...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR