PRO EVOLUTİON SOCCER 2018

Uygun Fiyat+1

94.90 TL 239.00 TL

En İdeal Site: durmaplay.comdurmaplay.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: durmaplay - 94.90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 06:39 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1
 • İnceleme
 • Puan
 • Videolar

Pro Evolution Soccer 2018 İle Futbol Deneyiminiz Üst Düzeye Çıkıyor

                Pro Evolution Soccer 2018 Oyunu hakkında bilgilere girmeden önce ülkemizden oyunda 3 kulübün yer aldığının altını çizmek gerekiyor. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın yer aldığı oyunda ayrıca her yıl olduğu gibi bu yılda milli takımız yer alıyor. Kulüpler lisanslı ve tüm detaylar gerçek dünya ile uyumlu olacak şekilde aktarılmış durumda. Güncel oyuncu kadroları ile karşımıza çıkan oyun transfer dönemlerine uygun olarak kadro güncellemeleri de alıyor.

Pro Evolution Soccer 2018 bu yıl çok daha özenle hazırlanmış bir oyun motoruna sahip. Uzun süre eleştiri aldıktan sonra ideal oyun motorunu bulmuş gibi görünen seri yeni oyunda başarılı olmak için ustalık gerektirdiğini her fırsatta vurguluyor. Oyun bu yıl tüm otoriteler tarafından maç motoru konusunda onay almış ve beğeni kazanmış durumda. Bu nokta da yaptığımız hassas incelemelerde gerçekçiliğe daha yakın ayarların ve maç oynanış tarzının söz konusu olduğunu belirtmek yanlış olmayacaktır.

Pro Evolution Soccer 2018 Oyun hızı konusunda özel bir standart kazanmış durumda. Artık top bir o kale de bir bu kalede pozisyonlardan daha çok paslaşmanın ve kişisel yeteneklerin daha üst düzeyde olacağı bir yapıya kavuşturulmuş durumda. Futbolun gerçeklerine uygun olarak dizayn edilen oyun ile oyuncuların çok daha heyecanlı ve konsantre bir maç deneyimi yaşamaları mümkün olacak. Oyunda geçtiğimiz yıllarda eleştiri alan konuların arasında yer alan top sürme hızı ile ilgili birçok düzenleme yapılmış durumda. Bu sayede kolay kaptırılan topların yerini alan savunması ile birebir mücadelelerin daha az yaşandığı bir markaj sistemi tercih edilmiş durumda.

Pro Evolution Soccer 2018 her geçen gün teknik bir yapıya bürünen futbolda oyunu güzelleştiren çalımlara daha çok önem veriyor. Bu sayede gerçek hayatta görmeye alışık olduğumuz pek çok çalım oyuna bire bir şekilde aktarılmış durumda. Söz konusu çalımları atabilmek için çok daha basit kombinasyonlar yeterli olmakta. Top kontrolü alanında Real Touch özelliğini devreye sokan Konami şirketi artık oyunda vücudunuzun pek çok farklı kısmı ile top kontrolü yapabilmenize olanak tanıyor.

Pro Evolution Soccer 2018 Teknik Detaylar

                Pro Evolution Soccer 2018 gerçek futbol deneyimi sunabilmek adın pek çok yeniliğe gitmiş durumda. Bu yeniliklerden biri de görsel kalitenin iyileştirilmesi. Real Capture özelliği sayesinde Stadyumlarda görülen aydınlatmalardan stadyum detaylarına kadar tam 20 bin gerçek veri oyuna birebir aktarılmış durumda. Bu bile sizi bekleyen projenin ne denli büyük olduğunu ortaya çıkarmaya yetiyor. Oyunda çok eleştiri alan yürüme ve koşma tarzları içinde son derece büyük bir iyileştirme yapılmış durumda. Artık gerçeğe çok daha yakın futbolcu hareketleri görmemiz mümkün olacak. Oyunda dikkat çeken bir başka detaysa oyuncuların boy kilo orantılarına uygun olarak yapılan forma boyutları.

Pro Evolution Soccer 2018 Oyunda Yer Alan Organizasyonlar

                Pro Evolution Soccer 2018 oyunda pek çok farklı organizasyona yer veriyor.

 • Rastgele maç oynama olanağı
 • Şampiyonalar ligi
 • Uefa kupası
 • Süper Kupa
 • Pes ligi
 • Master lig
 • Milli Müsabakalar

Pro Evolution Soccer 2018 oyununda yer alan şampiyonalar arasında yer alıyor. Ayrıca oyunda menejer modu ile görev yapabilmeniz de mümkün. Bunun için master lig seçiminde kariyer seçimi yaparak söz konusu moda geçiş yapabiliyorsunuz.

Pro Evolution Soccer 2018 Oyun Özellikleri

 • Pro Evolution Soccer 2018 Bilgisayar platformu için uygun bir oyun
 • Pro Evolution Soccer 2018 3 Boyu desteği olmayan bir oyun
 • Pro Evolution Soccer 2018 Türkçe dil desteği yer alan bir oyun
 • Pro Evolution Soccer 2018 Online müsabakalara ve aynı anda 8 kişi ile maç oynamaya olanak tanıyan bir oyun
 • Pro Evolution Soccer 2018 Her yaş gurubunun oynamasına olanak sağlanan bir oyun
 • Pro Evolution Soccer 2018 Spor ve Futbol kategorisi için uygun bir oyun

Pro Evolution Soccer 2018 Oynamak Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)

İşlemci: CPU: Intel Core i5-4590 or AMD FX 8350 or better

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 480 or better

Depolama: 17 GB kullanılabilir alan

 

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)

İşlemci: CPU: Intel Core i7-6700K or AMD Ryzen 5 1600X

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: Graphics: Nvidia GeForce GTX 1080 / AMD RX Vega 64

Depolama: 17 GB kullanılabilir alan

7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

PES 2018 E3 Trailer

E3 2017 is here. Time for full PES 2018 reveal trailer. ESRB Rating: EVERYONE Visit the PES 2018 website to pre-order now and get more information: https://www.konami.com/wepes/2018/ Also,...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR