PES 2018

Uygun Fiyat0

168.80 TL 300.00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 168.80 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 18:33 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

 PES 2018 İle Yeni Bir Başlangıç

 PES 2018, lisanslı olarak Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Türk Milli Takımı gibi takımlar bulunmaktadır. İnce ayarları sayesinde gerçek maç deneyimi yaşatmaktadır. Stratejik top sürme sayesinde top daha çok kontrol altına alınmaktadır. Bulunduğu pozisyona bağlı olarak topu saklayabilme ve basit kontroller yaparak gerçekçi çalımlar yapılmaktadır. Real Touch+ sayesinde toplar kontrol altına alınabilecek, oyuna tek kişilik santra özelliğinin de eklenmesi üzerine futbolun gerçekçiliği en ince ayrıntısına kadar sizlerle buluşmaktadır. Oyunda yeni frikik ve penaltı atışları ile duran toplar özelliğe de geliştirildi.

 PES 2018 oyununda stadyum aydınlatmaları, saha zeminleri, futbolcu tünelleri gibi ayrıntılar sizleri beklemektedir. Gerçek ortamlarda hareket yakalama teknolojisi sayesinde yürüme, dönme, durma gibi temel hareketler iyileştirildi. Üstelik baştan yenilenen futbolcu modelleri ile futbolcuların vücut yapılarına göre forma ve şort boyları da düzenlendi. Bu özelliklerin yansıra oyunda partner takım futbolcularının gerçek vücut dövmeleri oyuna aktarıldı. Ayrıca oyuncuların rastgele seçim maçı, yeni özelliklerle geri dönmüştür. Ayrıca Master League’de menajerliğin nasıl olduğunu oyunda geliştirilen geliştirilmiş transfer sistemi, maç öncesi röportajlar, sezon öncesi turnuvalar, soyunma odasından görseller gibi sunumlarla yaşayarak göreceksiniz.

 PES 2018 Oyunun Genel Oynanışı

 PES 2018, sporun gerçekliğini yaşamak isteyenler için tasarlanmış bir oyun. Rastgele Seçim Maçı, myClub, Çevrimiçi co-op gibi yenilenmiş olan modlarla PES Ligi’nde mücadele edebilirsiniz. Oyunun en önemli detayı pas sitemi olmuştur. Pasın şiddetinden, yönüne kadar ince ayarlar yapılmıştır. Oyun esnasında pas tuşuna ne kadar hızlı basarsanız o kadar hızlı gider. Ayrıca oyunda topla alakası olmayan bir bölgeye pres yaparak rakibi kaçırabilirsiniz. Bu nedenle topu kapmaya çalışırken daha dikkatli olmanız gerekecektir.

 PES 2018 Oyun Özellikleri

  •  PES 2018, PlayStation®3 ile uyumludur.
  •  PES 2018, Türkçe dil desteğine sahip bir oyun
  •  PES 2018çoklu oyuncu sayısına sahip olan bir oyun
  •  PES 2018, 3D boyut desteği olmayan bir oyun
  •  PES 2018, her yaş için uygun bir oyun,
  •  PES 2018, spor kategorisi için uygun olan bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

PES 2018 E3 Trailer

E3 2017 is here. Time for full PES 2018 reveal trailer. ESRB Rating: EVERYONE Visit the PES 2018 website to pre-order now and get more information: https://www.konami.com/wepes/2018/ Also,...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR