Pes 2015

Uygun Fiyat0

50.00 TL 60.00 TL

En İdeal Site: aralgame.comaralgame.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: aralgame - 50.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 19:23 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Pes 2015 İle Gollerin Heyecanını Yaşayın

Pes 2015 futbolun heyecanını ve yeni özelliklerini hizmete sunuyor. Yapılan güncellemeler sayesinde pas, şut gibi işlemleri kolay bir şekilde ayarlaya biliyor ve oyunu kendinize göre yöneterek rakibinize karşı mücadele ediyorsunuz. Futbol oyunları arasında gerçek bir oyun deneyimi yaşayın. İster tek oyunculu oynayarak kendinizi deneyin isterseniz seçmiş olduğunuz rakibinizle şampiyonluk oyunu oynayın ve seviyenizi koruyun. Şut çekme, kaleciyi yönetme gibi ayarları kendinize göre ayarlayın. Yeni teknikler sayesinde rakibinize en gelişmiş taktikleri uygulayarak çalım atın. PES için mutlak kontrolleri yapın ve gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayın.

Pes 2015 ile en güçlü teknikleri kullanın ve kalecinizi kendinize göre ayarlayarak gol yememeye çalışın. Kesin bir sonuç için kendinize uygun takımları seçin ve takımlarınızı yöneterek gol heyecanını yaşayın.  Oyunda pozisyon almak önemli olduğu için oyuncularınızı boş yerlere hızlı bir şekilde koşturun ve oraya yerleştirin. Pes 2015 ile inanılmaz saha deneyimi yaşayarak sahada özgürce hareket edin ve rakibinize zorlu bir rakip olduğunuzu gösterin.

Pes 2015 Oyun Özellikleri

  • Pes 2015 PS4 formatına sahip bir oyun
  • Pes 2015 Türkçe dil desteğine sahip bir oyun
  • Pes 2015 3 yaş ve üzeri için uygun bir oyun
  • Pes 2015 spor türleri arasında futbol alt türüne sahip bir oyun
  • Pes 2015 çoklu oyuncuya sahip bir oyun
7.5 Genel Puan

Grafik Kalitesi
6.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

PES 2015 - Gameplay Trailer (PS4/ Xbox One) (Full HD)

SUBSCRIBE NOW: http://bit.ly/Tme7Ju FOLLOW US: https://www.facebook.com/pixelplanet.org https://twitter.com/pixelplanet1 Pre-Order now: http://bit.ly/1vnzW0T The Pitch is Ours PES 2015...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR