OVERWATCH GOTY

Uygun Fiyat+1

90.00 TL

En İdeal Site: hepsiburada.comhepsiburada.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: hepsiburada - 90.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 18:04 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Overwatch Goty İle Dünyaya Barışı Getirin

                Overwatch Goty de bir kaos dünyasına adım atıyorsunuz. Dağılmış ve parçalanmış bir ulusta tüm unsurlar birbiri ile bitmeyen bir savaş içerisinde. Bir önceki barışta Askerler, Maceraperestler, Bilim Adamları ve Eksantrikler bir araya gelerek Overwatch ekibini oluşturmayı ve krizi çözerek dünyaya barışı getirmeyi başarmıştı. Fakat geçen zaman pek çok şeyi olduğu gibi Overwatch ekibini de değiştirdi.

Overwatch Goty dünyasında birden fazla kahraman seçmeniz mümkün. Bu kahramanların her birini özel bir görev için kullanabiliyorsunuz. Her kahramanın kendine has yetenekleri bulunuyor. Bu özellikler özel anlarda öne çıkarak içinde bulunduğunuz krizi çözmenizde yardımcı olacak. Overwatch Goty dünyasında odaklanılan asıl konu ekiblerin çözebileceği sorunlar. Yani pek çok kahram ile bir araya gelen ekipler kaos olan her yerde savaşıyor. Oyun dünyası gezegenin her yerinde savaşmaya olanak sağlıyor.

Overwatch Goty Oyun Özellikleri

  • Overwatch Goty Xbox platformunda oynanmaya uygun bir oyun oyunun kontrol cihazı ile olan uyumunun da bu nokta da altını çizmek gerekiyor.
  • Overwatch Goty şimdilik sadece İngilizce oynanmayı destekliyor. Yakın zamanda Türkçe desteğinin resmi olarak gelmesi bekleniyor.
  • Overwatch Goty aynı anda pek çok oyuncunun katılabildiği bir oyun dünyası. Bu sayede ağ bağlantısı ile arkadaşlarınız ile ve dünyanın her yerinden yeni oyuncular ile maceraya atılmanız mümkün olacak.
  • Overwatch Goty Macera kategorisi için uygun bir oyun. Ayrıca alt kategori olarak MMOFPS kategorisine dahil edebilmek mümkün.
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Overwatch Gameplay Trailer

The world needs heroes: http://www.playoverwatch.com Overwatch is a highly stylized team-based shooter set on earth in the near future. Every match is an intense multiplayer showdown pitting...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR