ONE THE SIMS 4

Uygun Fiyat+4

99.90 TL 240.00 TL

En İdeal Site: durmaplay.comdurmaplay.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: durmaplay - 99.90 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 19:53 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
4
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

The Sims 4 Hakkında Genel Tanımlar

                The Sims 4 oyunu belirli bir kurallar zinciri olmaksızın oynanan sanal bir dünya da inşa etme üzerine kurulmuş bir yapıda hareket edilen aynı zamanda sanal dünyanın tüm dinamiklerinin kontrol edilmesinin mümkün olduğu bir oyundur. The Sims 4 oyununda kuralları tamamen siz belirliyor ve olanakları tamamen siz sınırlandırıyorsunuz.

The Sims 4 Ait Temel Özellikler

                The Sims 4 Oyunu gerçek dünyanın bir yansıması olarak düşünülebilir. Oyun ortalama bir boyuta sahip yapay zekaya olanak tanıyor. Karakterlerin kendine has bir zekaya ve duygusal dünyaya sahip olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Oyun kullanıcıya vücut yapısını düzenleme olanağı sunuyor. Ayrıca saç ve yüz hatlarını oluşturma olanağı da oyunda yer almakta. The Sims 4 ilginç kılan en önemli özelliklerden biri de karakterlerin yürüyüş tarzlarının değiştirilebilir olması. Ayrıca bir karakter belirleyerek karakterin yaşamına yön verebilirsiniz.

The Sims 4 oyunda size yaşam alanlarını iş alanlarını kısaca dünyayı inşa etme olanağı sunuyor. Oyunda bodrum katından başlayarak her oda ve bölüm için özel düzenleme ve inşa mümkün. Tüm bunlara ek olarak bahçe detaları ve havuz şekillendirmeleri de oyunda size sunulan olanaklardan. Evde yer alacak tüm mobilyalar da yine sizin seçiminizde olan bir konu.

The Sims 4 Teknik Özellikleri

  • The Sims 4 Xbox One ve tüm platformlar için yayınlanmış durumda.
  • The Sims 4 İngilizce dil seçeneğine sahip
  • The Sims 4 AAA+ hit başarısı göstermiş durumda.
  • The Sims 4 13 yaşından büyükler için uygun bir oyun
  • The Sims 4 Yaşam Simulasyonu kategorisinde yer alıyor.
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

The Sims 4: Xbox One and PS4 Official Trailer

The Sims 4 is coming to Xbox One and PlayStation® 4 on November 17th. Get up to 3 days of early access and hot tubs when you pre-order The Sims 4 Deluxe Party Edition* http://x.ea.com/33593...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR