Ana Sayfa » Neden Ucuz

Neden Ucuz

Son zamanlarda çok fazla soru nedeni ile bu makale siz müşterilerimiz için hazırlanmıştır!

OYUNLAR NEDEN UCUZ?

Oyunları steam, uplay, origin, social club gibi şirketlerden toplu bir şekilde aldığımız için oyunların fiyatı diğerlerine nazaran ucuzdur. Aynı zamanda sattığımız oyunların CD maliyeti ve kargo maliyeti yoktur.

Oyunlar, Orijinal olarak Yurtdışı hesaplardan alınarak sizlere temin edilmektedir. Oyuntr, oyun toptan satış firmasıdır.  Sanal oyun satmaktadır. Fiziki oyun satışı yoktur.

Oyuntr, Oyun dosyalarını size göndermez. Satın almış olduğunuz Orijinal Oyun hesabı ile Oyun’un orijinal üreticisinin web sitesine girerek oyunu indirmeniz gerekmektedir.

Oyunların nasıl indirileceği hakkında detaylı bilgiler uzman Oyun danışmanlarımız tarafından sizlere bildirilmektedir.

BİZE GÜVENİN

Eğer halen güvenemiyorsanız bana tıklayarak facebook sayfamızdaki kullanıcı yorumlarımızı okuyabilirsiniz eğer halen güven konusunda bir sorun yaşıyor iseniz bizi numaralı telefonumuzdan arayıp konuşabilirsiniz sizlerin güveni bizim için en önemli değerdir.

FARKI SİZDE GÖRÜN

OyunTR ailesine katılarak ne kadar mutlu bir aile olduğumuzu anlayabilirsiniz bizden oyun aldıktan sonrada sizle iletişim kuruyoruz ve herhangi bir sorununuz olursa onları çözmek için biz hep burdayız sende oyuntr ailesine katıl ve farkı yaşa bu makale yetersiz geldi ise bize canlı destekten yazabilirsiniz.