NBA Live 15

Uygun Fiyat+6

74.00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 74.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 18:43 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
6
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

NBA Live 15 Basketbol Deneyimi Sunar

NBA Live 15 ile NBA sezonunu birebir ve doyasıya yaşayın. Tamamen gerçek hayattaki oyuncularla oyun keyfini yaşayın. Oyun servisleri ve güncellenen özellikler sayesinde gerçeklerine uygun oyuncularla basketbol oynayın. Dinamik oynama özelliği, oyuncuları birbirine bağlayan özelliği, oyun modları, PS4 formatına uyumluluğu sayesinde oyunu keyfinizce oynayın ve rakibinize karşı mücadele ederek konumunuzu korumaya çalışın. Hassas kontroller ile kolay paslaşma hareketlerini kullanın. İnanılmaz grafikleri sayesinde kendinizi oyunda hissedin ve sahanın keyfini çıkarın.

NBA Live 15 ile şut atış, rakip geçme, smaç hareketlerini kolay bir şekilde yapın ve basket atın. Her pas ve şut daha gerçekçi göründüğü için rakibinizi bilinmeyen hareketlerle durdurun ve sakin bir şekilde basketinizi atın. Çoklu oyuncu sayesinde istediğiniz oyuncuları kendinize göre ayarlayın. NBA Live 15 sayesinde hızlı bir şekilde koşun ve rakibinize far atın. Bulunduğunuz konumu koruyarak zorlu rakipleri geçin ve puan kazanmaya çalışın. Daha kolay bir şekilde güçlü defans sistemi yapın.

NBA Live 15 Oyun Özellikleri

  • NBA Live 15 PS4 formatına uygun bir oyun
  • NBA Live 15 İngilizce dil desteğine sahip bir oyun
  • NBA Live 15 3 yaş ve üzeri için uygun bir oyun
  • NBA Live 15 çoklu oyuncu desteğine sahip bir oyun
  • NBA Live 15 spor türleri arasında basketbol alt türüne sahip bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

NBA LIVE 15 Visuals Trailer ft. 2 Chainz

Watch now for an exclusive look at the visual improvements in NBA LIVE 15. Learn more: http://o.ea.com/25769 Step on the court in NBA LIVE 15 here: http://o.ea.com/25771.

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR