NBA Live 14

Uygun Fiyat+4

30.00 TL 90.00 TL

En İdeal Site: aralgame.comaralgame.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: aralgame - 30.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 25/01/2022 16:46 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
4
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

NBA Live 14 İle Gerçek Basketbol Oyunu

NBA Live 14 yeni nesil oyun konsolları ile harika sonuçlar vererek, keyifli basketbol oynamanızı sağlar. Hiç olmadığından daha fazlasını sunarak gerçekçi oyun keyfi sunar. Güncellenen özellikleri ve kontrollü oynanış tarzı ile geri dönüş yapıyor. Gerçek basketbol oyunu için ayarlarınızı kendinize göre ayarlayın ve takımınızı yönetin. Rakibinize bilinmeyen taktiklerle fark atın. PS4 hizmeti ile en iyi oyun keyfini yaşayın ve daha fazla puan kazanın. Birçok özelliği kullanarak zamana karşı yarışın. Top sürme, topa hakim olma gibi kontrolleri yapın ve topun sizde kalmasını saplayarak basket atmaya çalışın.

NBA Live 14 aldatmalar ve bile kıran crossoverlar ile heyecanınızı artırın. Hassas kontroller ile rakibinizi kolay bir şekilde geçin ve top sürme özelliğini kullanarak harika bir şekilde paslaşın. Diğer oyunlara göre dört katı çözünürlük ile oyunu oynayın ve her dakika oyunun kontrolünü elinizde tutun. NBA Live 14 birebir animasyonlar ve ışıklandıralar sayesinde kendinizi sahada hissedin ve turnuvalara katılarak rakibinize karşı galip gelin.

NBA Live 14 Oyun Özellikleri

  • NBA Live 14 EA markasına sahip bir oyun
  • NBA Live 14 PS4 formatına uygun bir oyun
  • NBA Live 14 spor türleri arasında basketbol alt türüne sahip bir oyun
  • NBA Live 14 gerçek oyuncularla oynanan ve İngilizce dil desteğine sahip bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

NBA LIVE 14 | Official E3 2013 Trailer | Xbox One & PS4

Official NBA LIVE 14 E3 2013 Trailer! Coming to PlayStation 4 and Xbox One this Fall! More at: http://www.easports.com/nba-live NBA LIVE 14 is powered by EA SPORTS IGNITE: http://www.easports.com/...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR