NBA 2K14

Uygun Fiyat+3

51.99 TL 59.99 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 51.99 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 18:58 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
3
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

NBA 2K14 İle En İyi Basketbol Takımlarını Seçin

NBA 2K14 özel lisan anlaşması sayesinde gerçek zamanlı oyun keyfi sunar. En yeni 14 takım sayesinde istediğiniz takımı seçin. PS4 oyun formatına sahip olduğu için oyunu hassas konsollar sayesinde kolay bir şekilde oynayın ve rakibinize fark atın. Top sürme, rakibi geçme, oyuncuya pas vere gibi özellikler yenilendiği için rakibinizi kolay bir şekilde geçin ve potayı hedef alın. Takım arkadaşlarınızı istediğiniz şekilde yönetin ve oyuncuların hangi bölgede oynayacaklarına karar verin. Oyunu kendinize göre ayarlayın ve geniş özellikler sayesinde yeni taktikler geliştirerek seviyenizi korumaya devam edin.

NBA 2K14 ile en iyi basketbol takımlarını seçin. İstediğini takımlarla turnuva yapın ve kendinizi şampiyonluk için hazırlayın. Turkish Airlines Euroleague takımları arasında en iyi takımı seçin ve geliştirilen özellikler sayesinde özel taktikleri kullanarak basket atmaya çalışın. NBA 2K14 çoklu oyuncu özelliği sayesinde oyunları arkadaşlarınızla birlikte oynayın ve birlikte hem eğlenin hemde kıyasıya mücadele edin.

NBA 2K14 Oyun Özellikleri

  • NBA 2K14 PS4 formatına uygun bir oyun
  • NBA 2K14 Spor türleri arasında basketbol alt türüne sahip bir oyun
  • NBA 2K14 İngilizce dil desteğine sahip bir oyun
  • NBA 2K14 BLU-RAY medya türüne sahip bir oyun
  • NBA 2K14 3 yaş ve üzeri herkes için uygun bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

NBA 2K14 - Official Trailer

Check out this official trailer for the current gen version of NBA 2K14, with the Xbox One and PlayStation 4 versions coming soon. Follow NBA 2K14 at GameSpot.com! http://www.gamespot.com/nba-2k14...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR