MXGP3

Uygun Fiyat0

182.00 TL 200.00 TL

En İdeal Site: dr.com.trdr.com.tr
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: dr - 182.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 06:22 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

MXGP3, 2015 FIM Motocorss Dünya Şampiyonası lisansına sahip oyun türü. Amacınız, amansızca mücadele eden rakiplerinize karşı Dünya Şampiyonluğunu elde etmek. Baştan tasarlanan oyunda yeni bir oynanış tarzı yakalayın. En kapsamlı oyun deneyimini yenilenen grafikler ile yaşayın. Güncellenen özelliği sayesinde 300’den fazla aksesuar ile motosikletinizi yeniden yaratın ve amansız mücadeleye katılın. 2016 MX2 ve MXGP sezonunda bulunan tüm sürücüler ve motosikletlerle yarışma deneyimini yaşayın ve şimdiye kadarki en kapsamlı motor oyununu oynayın. Rakiplerinize fark atın ve şampiyon olmak için en hızlı ve doğru kararları verin.

MXGP3 ile güncellenen özellikler sayesinde 10 tane özel 2 zamanlı motorla yarışın. Sunulan 18 ayrı pistte ve MXoN’da yarışma deneyimini yaşayanlar arasında ilk yerini al.  Yüzlerce parça sayesinde eksiksiz bir kişiselleştirme yap ve sürücünü, motosikletini istediğiniz gibi şekillendirerek yarışa renk kat. Böylece en güncel oyun deneyimini sen yaşa. Tek kişilik oyuncu sayısı ile nefes kesen yarışa katıl ve en iyi şekilde mücadele eden rakiplerinle yarışarak mücadeleyi elden bırakma. Dünya şampiyonası olmak için en iyi taktikleri uygula, ve rakiplerinle aranda fark yarat.

MXGP3 Genel Oynanışı

                MXGP3, güncellenen en yeni özellikleri sayesinde şampiyonluğu elden bırakma. Şampiyon olmak için rakiplerinle mücadele et ve akla gelmeyecek taktikler uygula. Doğru adımları zamanında atın ve yarışa bir adım önde başlayın. Sürücünüzü ve motorunu kişiselleştirin ve daha önce görülmemiş motorla nefes kesen yarışa başlayın. Mücadeleyi asla elden bırakma ve şampiyonluk için pistlerde ekstra sürüş deneyimi yaşayın. Doğru zaman ve doğru tercih yarışa bir adım önde başlamanıza yardımcı olacağı için planınız önceden yapın ve yarış için hazır duruma gelin.

MXGP3 Oyun Özellikleri

  •  MXGP3, tek video oyunu olan bir oyun türü
  •  MXGP3, yarış türü arasında yer alan oyun
  •  MXGP3, PS4 formatına uygun oyun türü
  •  MXGP3, İngilizce dil desteğine sahip olan oyun türü
  •  MXGP3, tekli oyuncu sayısına sahip oyun türü
  •  MXGP3, 13 yaş ve üzeri herkes için uygun olan oyun türü

 

7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
6.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

MXGP 3: The Official Motocross Video Game - Customization Trailer | PS4

We know you love to tinker with bikes, so here's a treat: the full MXGP3 CUSTOMIZATION trailer! 300 official components and over 75 brands will put you in the driver's seat. Are you ready...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR