MURDERED SOUL SUSPECT LTD ED

Uygun Fiyat+2

180.00 TL 200.00 TL

En İdeal Site: aralgame.comaralgame.com
En İyi Fiyat
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 06:22 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
2
 • İnceleme
 • Puan
 • Videolar

Murdered Soul Suspect Ltd Ed Cinayetler Artık Çözüm Bulacak

                Murdered Soul Suspect Ltd Ed oyunu tamamen yenilenmese de içine oldukça farklı özellikler eklenmiş durumda. Oyunda yaşayacağınız en büyük gizem bir cinayete kurban gittikten sonra kendi cinayetinizi çözmeye çalışmanız olacak. Oyun size son derece karanlık bir dünyanın kapılarını açarken aynı zamanda gerilim dolu dakikalar ile sizi baş başa bırakıyor. Limited Edition içeriğinde yer alan önemli ayrıcalıklardan biri de Ronan ve Joy’a ait seyir defterlerine erişebilme ayrıcalığınız olacak.

Murdered Soul Suspect Ltd Ed oyunu size dijital bir strateji rehberi sunacak. Bu sayede oyunda Ronan karakterini canlandırarak doğa üstü maceralara atılmış olacaksınız. Oyun içi özelliklere yakından göz attığımızda;

 • İnsanların İçini Okuma: Özelliği ilk sırada yer alıyor. Bu sayede karşılaştığınız insanların benliğine girerek ne düşündüklerini geçmişte ne yaşadıklarını öğrenebiliyorsunuz.
 • Duvarlardan Geçme: Bir hayalet olmanın en önemli ayrıcalığı olan duvarlardan geçme gücünüz ile mekan değiştirmek için kapıları kullanmak zorunda kalmayacaksınız.
 • Işınlanma: Özelliğini kullanarak en uzak mesafelere tek tık ile ulaşmanız mümkün olacak.
 • Sorguya Çekme Ayrıcalığı: ile arafta karşılaştığınız ölüleri sorgulayabilir ve onlardan çok özel bilgiler alabilirsiniz.
 • Gerçek Dünyaya Müdahale: Hayalet olmanın avantajlarından biri olan istediğinizde oyunda yer alan gerçek dünyaya müdahale etmeniz ve insanları korkutarak hata yapmalarını sağlaya bilirsiniz.

Murdered Soul Suspect Ltd Ed Oyunun Genel Oynanışı

                Murdered Soul Suspect Ltd Ed sırları aydınlatmak ve gizemi çözmek üzerine kurulmuş bir oyun. Bu nedenle ilerleyişinizde pek çok özel ekipmana sahip olacak ve yeri geldiğinde çok faydalı bir şekilde bu ekipmanları kullanacaksınız. Oyunda kaliteden söz etmemek büyük haksızlık olur. Oyunun görsel temaları ve oyun içi objeler son derece kalite ile hazırlanmış durumda. Oyuna bağlanmanızı üst düzeye çıkaracak olan çevresel faktörler ve iletişim son derece kuvvetli bir şekilde ele alınmış. Bu sayede uzun saatler oyunu sıkılmadan onmanız mümkün.

Murdered Soul Suspect Ltd Ed Oyun Özellikleri

 • Murdered Soul Suspect Ltd Ed Xbox 360 platformu için uygun bir oyun
 • Murdered Soul Suspect Ltd Ed 3 Boyut desteği olmayan bir oyun
 • Murdered Soul Suspect Ltd Ed İngilizce destekli bir oyun
 • Murdered Soul Suspect Ltd Ed Online bağlantının olmadığı tek kişi üzerinden oynanan bir oyun
 • Murdered Soul Suspect Ltd Ed 18 yaşından küçüklerin oynamasının uygun olmadığı bir oyun
 • Murdered Soul Suspect Ltd Ed Aksiyon ve Macera kategorisi için uygun bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

MURDERED: SOUL SUSPECT - Pre Order Trailer

Erfahre mehr zu den dunklen Geheimnissen, die in Salem verborgen liegen und folge Ronan O'Connor auf der Suche nach seinem Killer. Außerdem enthüllen wir die LIMITED EDITION, die Spieler...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR