Monster Hunter: World

Uygun Fiyat0

179.00 TL

En İdeal Site: playstation.complaystation.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: store.playstation - 179.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 19:45 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Canavarlar ve Bitmeyen Savaşlar

                Xbox Platformuna gelen oyun sizi olağan üstü bir maceraya davet ediyor. Canavarlar ile girişeceğiniz kıyasıya mücadele de hayatta kalmak için bütün yeteneklerinizi sergilemeniz gerekiyor. Çünkü hikaye sizi canavar avcısına dönüştürmüş durumda. Yani tehlikenin ve aksiyonun bir an olsun durması imkansız. Kendi avınızdan kaçarak avlanamazsınız. Sadece canavarlar ile değil çevresel faktörlerle de savaşmanız ve ayakta kalmanız çok önemli.

                Çoklu oyuncu desteği oyunu özel yapan en önemli ayrıntılardan biri oluyor. Bu sayede canavarlarla olan savaşınızda tek olmayacaksınız. 3 Savaşçının aynı anda mücadele edeceği oyunda artık mücadele de sizin de şansınız olacak. Dilerseniz bu görevleri tek başınıza da oynama şansına sahip olurken tek başınıza mücadelenizin yetersiz kaldığı durumlarda dünya üzerinde oynayan herkese yardım çağrısı gönderebilir ve mücadeleye davet edebilirsiniz.

Oyun Özellikleri

  • Monster Hunter çok daha iyi bir oynanış için optimize edilmiş duruda.
  • Her göreve uygun bir silah oyunda size sunuluyor.
  • Ağ bağlantıları ile oyunu daha özel bir dünya da yaşamanız mümkün.
  • 1080p Desteği yer alıyor.
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Monster Hunter: World Announcement Trailer

Monster Hunter: World™ introduces a living, breathing ecosystem in which players strive to become the ultimate hunter. Explore a vast new continent and slay terrifying monsters in heart-pounding...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR