Marvel’s Spider Man

0
Overall score:
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: oyunbufem - 119.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 22/10/2021 20:15 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

Marvel’s Spider Man hakkındaki genel bilgiler;

Bu oyunda Peter Parker artık toy değil çünkü oyun Peter Parker’ın ısırıldığı andan değil 8 yıl sonrasından başlıyor. Ana karakterimiz Octavius Industries’de çalışarak hayatın zorluklarına göğüs geriyor ve aynı zamanda özelikleri sayesinde bilimle de çok ilgili. Ayrıca Martin Li adında bir kişinin kurduğu “F.E.A.S.T” adı verilen bir şirkete de yardımda bulunuyor. Yani karakterimiz ayrıca yardımsever bir insan. Tabi Peter’ın aşk hayatında da bir o kadar meşgul. Mary Jane adı verilen bir flörtü var. Flörtü çünkü daha açılamamış bu kıza bizim Peter. MJ ise Daily Bugle adı verilen bir şirkette muhabir. Ve asıl bizi şaşırtacak olan şey MJ dediğimiz karakter Peter’ın örümcek adam olduğundan haberdar. Ve bu ikili olaylarda birlikte çalışıyor. Oyunumuz açık dünya oynanışını içerisinde barındırıyor. Manhattan’da bulunan her bölgeyi açmak için telsiz istasyonlarını senkronize etmeniz gerekiyor. Ama dememiz gerekiyor ki oyunun büyük bir kısmında Demons Çetesi adı verilen bir çeteyle savaşıyoruz. Ee her oyunda olur zaten böyle baş düşmanlar 🙂 XP‘ler de oyunumuzda cok önemli. Bu XP’ler ile 3 alana ayrılan yeteneklerden çeşitli yetenekleri öğreniyor, Spider Man kostümünü ise yaptığınız görevlerle açabiliyorsunuz. Çok sayıda Spider Man kostümü bulunuyor ve bu kostümlerin hepsinin bir özelliği var.

Hangi platformlar bu oyunu sunacak?

Şu anda sadece PS4 platformu bu oyunu sunuyor. İlerleyen zamanlarda belki de PC platformu için oyunumuz kullanılabilir hale gelebilir.

 

Bu oyun tanıtımımızın burada sonuna geldik. Umarız tanıtımı ve oyunumuzu beğenmişsinizdir. Sitemizi takipte kalın aynı zamanda sağlıcakla kalın 🙂

7.3 Genel Puan

Grafikler
7.5
Senaryo
7
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!
Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR