Mafia 3 Deluxe Edition

Uygun Fiyat+1

113.00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: n11 - 113.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 05:08 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
1
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Mafia 3 Sizi Hikayeye Geri Çağırıyor

Mafia 3 Deluxe Edition serisinin en önemli halkası olmaya aday nitelikte. Zira oyunda görsel efektler hikaye ve karakterin performansı olağan üstü bir şekil almış durumda. Değim yerindeyse çatışmanın ortasında yaşam mücadelesi vereceğiniz oyunda pek çok detay sizi oyuna bağlamayı amaçlıyor. 1968 yılında Vietnam savaşından dönen bir askerin hayata dönüşünü ve yaşamını konu alan oyunda bir askerin ailesi olarak gördüğü arkadaşları ile yaşadığı olağan üstü bağı oyun severlere hissettiriyor. İtalyan mafyası ve zenci mafyası arasında yaşanan gerilim dolu anları oyunculara yaşatacak oyunda New Bordeux ve New Orleans şehirleri arasında yapacağınız görevler oyunun ana teması.

Mafia 3 Deluxe Edition oyununda zenci mafyasının yanında yer alan karakterimiz zenci mafyasının ortadan vahşice katledilerek kaldırılmasının üzerine tüm İtalyan mafyasına savaş açmıştır. İntikam için şehirde terör estirmeye başlayan kahramanımız tek tek baskınlar yaparak İtalyan mafyasını hazırlıksız yakalamakta ve ailesi olarak gördüğü zenci mafyasının öcünü almaya çalışmaktadır. Vietnam gazisi olarak ülkeye döndükten sonra sarsıcı dönemler geçiren Lincoln Clay oyunda olağan üstü bir performans göstermekte.

Mafia 3 Deluxe Edition Oyun Özellikleri

  • Mafia 3 Deluxe Edition Playstation 4 platformu için hazırlanmış versiyona sahip bir oyun
  • Mafia 3 Deluxe Edition İngilizce alt yapıya sahip bir oyun
  • Mafia 3 Deluxe Edition AAA+ hit puanına sahip bir yapım
  • Mafia 3 Deluxe Edition 18 yaşından küçüklerin oynamasına uygun olmayan bir oyun
  • Mafia 3 Deluxe Edition Aksiyon ve TPS kategorisine uygun bir oyun
7 Genel Puan

Grafik Kalitesi
7.5
Kontrol Butonlarının Karakter ile Olan Uyumluluğu
7.5
Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

Mafia III - Worldwide Reveal Trailer | PS4

It's 1968 and the rules have changed. After years in Vietnam, Lincoln Clay knows this truth: Family isn't who you're born with, it's who you die for. Watch the Mafia III worldwide...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR