L.A Noire

Uygun Fiyat0

79.00 TL

En İdeal Site: n11.comn11.com
En İyi Fiyat
Fiyat Düşünce Haber Ver
×
Ne Zaman Fiyat Düşerse, Haber Ver
Ürün İçin Uyarı Ayarla: N11 - 79.00 TL
Son fiyat güncelleme tarihi: 27/11/2020 06:01 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
0
  • İnceleme
  • Puan
  • Videolar

Sır Tutmak Bazen Hayatınızı Kurtarır

                Sinemanın kalbi uzun süredir Hollywood’da atıyor. Sinemanın altın çağının yaşandığı dönemde yeni sona eren ikinci dünya savaşının izleri silinmeye çalışılıyor. LAPD ajanı olan Cole Phelps ise Hollywood’a çok özel bir görev için gönderilmiştir. Şehir yakaladığı başarının altında ezilmekte ve artık suç kaliteli boyutu ile sıradan polisler için aydınlatılamaz bir noktaya ulaşmışıtr. Zenginler ve Arka mahallenin uyuşturucu üzerinde oluşan ticareti sona erdirmemek de kararlı olması Amerikan Hükümetinin olaya el koymasına neden olmuştur.

Kendi kariyer hedefini çizen Cole Phelps kendini bir anda Hollywood karmaşasında bulacaktır. Şehirde baş gösteren kundaklama vahşet ve cinayetleri aydınlatmak için uzun mesailer harcayan ajanın başarıya ulaşması tamamen sizin ellerinizde olacak. Uyuşturucu dünyasında güvenecek kimsenin olmadığını kısa sürede anlayacak olan suçlular ve kendi ekip arkadaşları ile dahi savaşmak zorunda kalacaktır.

Oyunun Teknik Özellikleri

  • 1080p ekran çözünürlüğüne sahip oyun 4k oynamaya olanak tanıyor.
  • Oyun içi indirmeler ve toplanabilir parçalar ile özelleştirme mümkün.
  • Los Angeles şehrinin en gerçekçi haritası oyunda yer alıyor.
7 Genel Puan

Kullanıcı Puanı: Hemen Oyla!

L.A. Noire Remastered (PS4 PRO) Gameplay Walkthrough Part 1 . 1080p 60fps . No Commentary

L.A. Noire Remastered (PS4 PRO) Gameplay Walkthrough Part 1 . 1080p 60fps . No Commentary ✓PART 2 . https://youtu.be/QfixZlstxrU First attempt on L.A Noire i never played that game before...

Sizin yorumlarınızı görmek bizi mutlu ediyor

Yorum Bırakın

OyunTR